Здоров'я - перевага, що не має ціни

#health — це базова потреба кожної людини. Більш того, це право, яке кожен намагається свідомо забезпечувати власним стилем життя. Ми займаємося спортом, слідкуємо за харчуванням та рівнем стресу, але чи це всі фактори? Адже більшість свого часу ми проводимо в будівлях, які також неабияк впливають на наше самопочуття.

Які саме чинники є ключовими для комфорту наших помешкань та офісів?

  1. Чисте повітря.
  2. Комфортна температура.
  3. Оптимальний рівень вологості.
  4. Достатня кількість сонячного світла.
  5. Шумоізоляція.

Чисте та свіже повітря робить нас більш зосередженими, спокійними, уважними, здоровими. Але повітря в приміщенні може бути у 5 разів бруднішим, ніж повітря назовні. Ключову роль тут відіграють матеріали, що використовувалися для покриття поверхонь, та безпечність їх складників. Не екологічні лакофарбові матеріали виділяють шкідливі випаровування протягом років і це впливає стан здоров’я, на концентрацію, сон та інші життєві показники.

“Капарол Україна” є дочірньою компанією концерту DAW SE - найбільш екологічного виробника лакофарбових матеріалів. <link aktualno dlja-tikh-khto-piklujetsja-pro-zdorov-ja ekologichnii-standart-elf>Екологічний стандарт E.L.F. був запатентований ще у 1985 році. Цей знак ви можете побачити на матеріалах Caparol, він підтверджує відсутність розчинників та мінімальну кількість емісій у продуктах. У 2016 на полицях з'явилися <link aktualno dlja-tikh-khto-piklujetsja-pro-zdorov-ja ekologichni-produkti-elf>товари нового стандарту E.L.F. Plus, в яких не міститься жодних консервантів.

Комфортна кімнатна температура - це те, за що ми змагаємося в спеку та під час морозів. За статистикою, 82% європейців живуть у будинках, в яких було занадто холодно минулої зими. При цьому 87% вважають, що їхні будинки інколи перегріваються. Системи теплоізоляції від Caparol виробляються <link aktualno sistemi-uteplennja capatect-system-natur>з волокон технічної коноплі. Вони забезпечують оптимальний мікроклімат в приміщенні: зберігають тепло взимку, а влітку — прохолоду. Завдяки цьому економляться витрати на опалення та роботу кондиціонерів.

Фактор управління вологістю також у повній мірі враховується рішеннями DAW. Сьогодні всім відомо, що вологе повітря у приміщенні — це запорука здорового дихання, але і тут є нюанси. Адже занадто високий рівень вологості сприяє утворенню цвілі та грибку на поверхнях, а це збільшує ризик астми на 40%.

Сегмент силікатних матеріалів Sylitol та Histolith щороку зростає, здобуваючи популярність серед майстрів та власників помешкань. Завдяки природній лужності та високій паропроникності, фарби Sylitol зменшують ризики розвитку цвілі. Вони є гіпоалергенними та ідеально підходять для використання в житлових приміщеннях і публічних закладах. Силікатні фарби для фасадів Histolith мають високий рівень стійкості до погодних умов, захищають поверхні в умовах кислотних дощів, мають високий рівень жаростійкості та водостійкості і запобігають розвитку цвілі та грибку на поверхні фасаду.

Денне світло впливає на наш настрій, стан здоров'я, зір та відчуття комфорту. Воно на 15% збільшує здатність наших дітей до навчання, а дорослим допомагає зосереджуватися та навіть знижує апатію. Чи можливо утримати сонячне проміння? “Капарол Україна” підтверджує: так!

Наприклад, фарба Amphibolin має підвищений рівень білизни та віддзеркалює більше світла від своєї поверхні. Вона ідеально підходить як рішення для приміщень з недостатнім освітленням допомагаючи заощаджувати електроенергію. А особливо тонка ізоляційна дошка PUR зменшує “сліпі зони” біля вікон. Це структурно покращує світловіддачу та не перешкоджає світлу потрапляти у приміщення.

Захисту від шуму потребує 77% європейців, що не мають вдома ідеальних умов для сну. Реверберація кімнати та інші звуки заважають комфортному відпочинку, але і для цієї задачі у “Капарол Україна” є рішення.

Акустичні системи Melapor встановлюються на стелю та стіни, створюючи власний звуковий простір. Melapor поглинає шум і допомагає покращити акустику в приміщенні.

Лише уявіть, 90% свого часу ми знаходимося всередині приміщень! Це 21 година щодня! З точки зору людської історії, це не природна звичка, але так виглядає сучасне життя в містах. Створюючи екологічні, енергоефективні будівлі із комфортним мікрокліматом та гарними умовами освітлення, ми разом формуємо нове, human-friendly середовище, в якому людина відчуває себе затишно та залишається здоровою, і може ефективно виконувати свої задачі.