Стіни, що бережуть наше здоров'я із Caparol CapaCare Protect

Нова фарба Caparol CapaCare Protect виводить поняття безпечного ремонту на новий рівень: відтепер поверхні самі піклуватимуться про нас, запобігаючи розмноженню патогенних мікроорганізмів з підтвердженою ефективністю >99%.

Вже півтора року цілий світ уважно слідкує за гігієною, намагаючись зупинити розповсюдження патогенного вірусу та захистити здоров'я своє і близьких. Проте, на нашій шкірі у великій кількості живуть різноманітні мікроорганізми і ми щоразу, торкаючись будь-якої поверхні, залишаємо на ній частину цих мікроорганізмів. Через людський дотик, вони оселяються та починають розмножуватись на всіх поверхнях, з якими ми контактуємо, та можуть стати збудниками різних захворювань. Особливо це стосується громадських приміщень, в яких ми буваємо: шкіл, лікарень, торгових центрів тощо.

Прості правила особистої гігієни знижують ризик захворіти. Проте, ми замислилися: що, якби самі стіни могли зупиняти розмноження небезпечних мікробів? І створили фарби, що здатні на більше!

Інноваційна преміальна акрилова емульсійна фарба Caparol CapaCare Protect запобігає розмноженню патогенних мікроорганізмів на пофарбованих поверхнях протягом усього часу експлуатації покриття. В рецептурі продукту використовується природне, чисте, біосумісне та нетоксичне активоване срібло.

Фарба починає діяти при безпосередньому контакті з мікроорганізмами, зупиняючи їх розвиток та розмноження на пофарбованій поверхні. Іони срібла знищують їх шляхом руйнування їхньої мембрани.

Caparol CapaCare Protect забезпечує довготривалий захист від:

 • золотистого стафілокока;
 • синьогнійної палички;
 • ентерококу;
 • сальмонели;
 • кишкової палички;
 • диплоїдного грибка.

Властивості Caparol CapaCare Protect:

 • виражена протимікробна дія завдяки технології SILVERbac поверхня не втрачає своїх протимікробних властивостей протягом всього часу експлуатації та допоки зберігається цілісність покриття.

  Caparol CapaCare Protect – це ефективне та технологічне рішення для захисту від патогенних мікроорганізмів. Фарба стане надійним партнером у створенні сміливих та яскравих дизайнерських рішень, а стіни з нею будуть здатні на більше.

  * Технологія SILVERbac акредитована та сертифікована Міжнародною анти-мікробною радою (США).