Новий підхід до теплоізоляції: система Capatect IDS для внутрішніх поверхонь

Caparol Ukraine представляє новинку: інноваційні системи внутрішньої теплоізоляції Capatect IDS з оригінальним рішенням для бездоганних кутів. Термокутник IDS, на відміну від традиційного теплоізоляційного клину повністю ховається в штукатурку – таким чином стінка залишається абсолютно рівною та оптично бездоганною. Самі плити системи з активними капілярами відзначаються прекрасними енергетичними показниками, забезпечують приємну атмосферу в приміщеннях та надійно захищають від утворення цвілі. 

Дві системи - одна виробнича програма

  • Система IDS Mineral - збереження коштів та довкілля.

Головним компонентом є екологічні мінеральні теплоізоляційні плити, розроблені для застосування в громадських місцях ти житлових приміщеннях.

    Теплоізоляція λ= 0,042 Вт/(мК)
    Екологічна безпека
    Вогнестійкість, A1

  • Система IDS Protect - рішення з захистом від цвілі.

Мінеральна теплоізоляційна плита CS знижає вологість на поверхні будівельних деталей, підтримує їх в сухому стані та забезпечує постійний захист від розповсюдження цвілі.

    Профілактика появу цвілі
    Стабільність форми
    Вогнестійкість, A1
    λ= 0,050 Вт/(мK)

Рівні стіни - бездоганні кути

Для внутрішньої теплоізоляції теплові мости мають особливе значення, оскільки в прилеглій до них зоні часто утворюється цвіль. Оригінальний термокутник IDS забезпечує оптимізацію теплових мостів, залишаючись «невидимим» будівельним елементом. 

Затишок

Середньостатистична людина вважає приємною температуру 20°. Але багато старих будівель без ізоляції клімат позбавлені комфортного мікроклімату. Взимку тут дуже холодно, а в влітку - нестерпна спека. Надмірний рівень вологи сприяє утворенню цвілі, що шкідливо впливає на здоров’я та руйнує будівлю. В цій ситуації недостатньо просто замінити вікна чи опалення. Доцільною буде виважена реконструкція оболонки будівлі. А зберегти історичну автентичність стін допоможе внутрішня теплоізоляція.

Економічність

Оптимальна теплоізоляція з застосуванням інноваційної системи має дві переваги: підвищення вартості нерухомості та скорочення витрат на опалення. За підтримки програм стимулювання та заохочення енергетичної оптимізації будівель, теплоізоляція окупається ще швидше. 

Важливою перевагою внутрішньої теплоізоляції є відсутність витрат на демонтажні та монтажні роботи, а також незалежність від атмосферних явищ. Системи IDS можна встановлювати незалежно від погодних умов поступово в одній кімнаті за іншою.

Ефективність

Системи Capatect IDS функціонують як прекрасно злагоджена команда, незалежно від вибору системи. Потік вологи, під дією дифузійних процесів, особливо в холодний період, виходить з теплих внутрішніх приміщень та злегка зволожує задню частину шару утеплювача. Тоді починається перманентне розподілення вологи: спеціальний розчин системи IDS з високою дифузійною здатністю активно підтримує ці процеси також і в мінеральних системах. Тут відбувається регулювання вбирання вологи, проміжне накопичення та віддача через теплоізоляційний матеріал. Результат: для цвілі не залишається жодного шансу!

Перевірено часом

Безпечність та ефективність рішень Caparol підтверджується досвідом застосування у різних сферах: реставрації, теплоізоляції, декорі та оформленні приміщень. 

Теплоізоляція для українців вже давно перейшла з категорії привілеїв до щоденної необхідності. Вже чітко сформоване розуміння, що лише утеплене приміщення може бути перспективним сучасним житлом. З інноваційними технологіями теплоізоляційних систем Capatect можна бути впевненим в енергоефективності, безпечності та найвищому рівні комфорту в помешканнях будівлі.