Вчіться будувати майбутнє!

Виховання підростаючого покоління хвилювало і хвилює людей завжди.

ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» підтримує молодих фахівців, адже саме вони в майбутньому будуть просувати інноваційні технології, розвивати професійну спеціалізацію.

Наше завдання - допомогти учням проявити свої сили, зрозуміти, які зусилля потрібно докласти для якісної підготовки висококваліфікованого фахівця. Так, нещодавно КВПУ будівництва і дизайну відсвяткував своє 69-річчя. У святковий день навчальний заклад відвідали представники ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА». Переступивши поріг училища, всі присутні були вражені виставкою «Щедра осінь в КВПУ будівництва і дизайну», де учні проявили активність, оригінальність, креативність, освітивши всю строкатість осіннього багатства.

Продовжили знайомство з навчальним закладом на презентації навчальної майстерні «Монтажу систем утеплення будівель», де за підтримки соціальних партнерів ДП ​​«КАПАРОЛ УКРАЇНА» і фонду Ебергарда Шьока виробниче навчання проходить за новітніми технологіями.

Наступною сходинкою святкової програми стали привітання від учнів і колективу навчального закладу в актовому залі. Зі сцени звучали слова-побажання від директора з маркетингу ДП "КАПАРОЛ УКРАЇНА" Олексія Ничипорука і присутніх гостей.

Основний посил до студентів був: «Вчіться будувати майбутнє!»