Світ кольорів №1

РІЗНОМАНІТНИЙ


Цей Світ кольорів звільняється від застарілих умовностей та відкриває безліч можливостей. Лише так можна створювати сміливі комбінації: холодних нюансів з теплими відтінками, емоційних з об’єктивними, особливих дизайнерських об’єктів з виглядом різних епох.

Це звучить екстравагантно? Так, тому що для того, хто має власні ідеї, нормально бути неординарним. А нова обробка поверхні демонструє, що поєднання протилежностей не обов'язково повинно бути різким. Вона представляє розмаїття у градієнтах, м’яко й плавно комбінуючи блискучі й матові поверхні, текстуровані й гладкі, світлі й темні.

Різноманітний Світ кольорів №1 – це запрошення до дослідження. На чолі з легким рожево-ліловим, він дарує багато щасливих і безтурботних моментів, а також сильні почуття, в залежності від комбінації.

 

 

Кольори

 

 

ТРЕНДОВИЙ КОЛІР РОКУ ROSÉ-MAUVE FLAMENCO 110

Свіжий та радісний рожево-ліловий – це трендовий колір року, який гарантовано приносить багато задоволення та насолоди. У різноманітному світі кольорів він несе чарівність та спонукає вас вийти, спробувати дещо незвичайне. Водночас Rosé-Mauve елегантно і впевнено виступає посередником між прохолодою та теплом — і ось всі погляди вже прикуто до нього...

Мудборд для Світу кольорів №1

Галерея Світу кольорів №1