Найкращий офіс - це той, що наповнює енергією

Під час щорічного Всеукраїнського конкурсу «Інтер’єр року 2019» в номінації «Використання матеріалів Caparol в інтер’єрах» відзначився проєкт офісу Oфіс OK IT від Nadeene Design&Style. Розташоване у Києві на вулиці Малиновського, приміщення у 975 метрів вражає незвичайним плануванням та потужною енергетикою.

В основу ідеї створення цього інтер’єру лягли конфігурації приміщення з монолітними круглими елементами в конструкціях стелі. Саме на них дизайнери зробили основні декоративні акценти. Монтаж дерев’яної стелі з освітленням у зоні ресепшн задає динамічний робочий настрій ще на вході у приміщення. Купол умовно виділяє місце для відпочинку в загальному робочому просторі. Універсальне планування дозволяє гнучке використання приміщень цього сучасного офісу.

Проєкт було реалізовано за індивідуальними авторськими ескізами. Між приміщеннями встановлено двері з системами прихованого монтажу, пофарбовані в колір стін, що дозволяють змінювати простір, в залежності від потреб робочої ситуації. Багато матеріалів було виготовлено на замовлення: зістарена цегла, стабілізований мох, декоративні панелі з ефектом бетону, металеві конструкції зі склом, подіум у зоні відпочинку, стельові конструкції та меблі.

Під час оформлення команда використовувала матеріали Caparol: <link produkti materiali-dlja-dereva-ta-metalu materiali-dlja-dereva-ta-metalu-na-vodnii-osnovi promizhni-ta-finishni-pokrittja-na-osnovi-poliuretanu capacryl-pu-gloss-pu-satin>емаль Capacryl PU-Satin Base W-Weiss, Caparol CapaTint Toenpaste, <link produkti materiali-dlja-dereva-ta-metalu materiali-dlja-dereva-ta-metalu-na-vodnii-osnovi promizhni-ta-finishni-pokrittja-na-osnovi-poliuretanu capacryl-pu-gloss>акрилову глянцеву емаль підсилену поліуретаном Capacryl PU-Gloss Base M-Mittel, емаль Capamix Capacryl PU-Satin Basis T та грунтовку <link produkti materiali-dlja-dereva-ta-metalu materiali-dlja-dereva-ta-metalu-na-osnovi-rozchinnika gvruntovki capalac-allgrund>CLAC AllGrund Weiss.

Оригінальне оформлення та універсальне планування захоплює!

Сайт автора проекту: nadeene.name

Facebook компанії: www.facebook.com/nadeene.name/

Instagram: www.instagram.com/nadeene.name/

Профіль Надін Кравчук: www.facebook.com/nadeene.k