Новий Caparol Center вже в Ірпені!

4 квітня в Ірпені відбулося урочисте відкриття локації професіоналів Caparol Center. Отже тепер професіонали зі сфери будівництва та дизайну з цього міста матимуть можливість отримувати комплексні та надійні рішення від Caparol зовсім поруч. Під час заходу гостям провели екскурсію, продемонструвавши всі зони для комфортного вибору системних рішень, а також презентували трендові палітри 2019 року, які щорічно визначає Caparol ColorDesignStudio, та наймодніший колір – сорбетовий червоний. На майстер-класі з нанесення матеріалів всіх відвідувачів познайомили з новим продуктом - CapaDecor Diamonds Gold, дрібні кристали, з яких він складається, додаються до низки оздоблювальних матеріалів та надають поверхням благородного сяяння.
Вже більше 12-ти років розвивається мережа салонів Caparol Center (перший салон відкрився у Харкові у 2006 році) і з того моменту компанія «Капарол Україна» поширює культуру використання системних рішень та вдосконалює свої послуги відповідно до потреб клієнтів. Багатофункціональний формат Caparol Center - це успішний приклад спеціалізованого простору для зустрічі дизайнерів, архітекторів, майстрів та замовників, адже тут можна отримати професійну консультацію та познайомитися з можливостями брендів Caparol та Disbon.

Чітке зонування і навігація, лаконічний дизайн, великій вибір різноманітних рішень для зовнішнього та внутрішнього оздоблення – це те, на чому зроблений акцент у новій локації професіоналів.
Зонування з навігацією в приміщенні Caparol Сenter розроблено для комфортного огляду інтер’єрних, фасадних, декоративних рішень, матеріалів для підлоги та обробки металевих і дерев’яних поверхонь, де представлені різноманітні зразки з кольорами та з фактурами, а мудборди біля них надихають на можливі їх поєднання. На окремій стіні можна оцінити вплив ступеня глянцю на фінальний колір покриття. Таке продумане оформлення локації дає можливість підібрати не тільки найкращі професійні рішення під індивідуальні запити клієнта, а й зберегти його час.
В окремій зоні розташований коворкінг, де можна скористатися комп’ютером або планшетом, підзарядити гаджети, підібрати необхідні матеріали або кольори, роздрукувати необхідну інформацію для проекту, щоб презентувати її замовнику або ж попрацювати над проектом за філіжанкою ароматної кави у стильному місці.
Місто Ірпінь активно розбудовується, а його інфраструктура розвивається дуже швидко, тому відкриття Caparol Center саме тут є закономірним кроком розвитку мережі локацій професіоналів, що рухається назустріч своїм клієнтам.