Капарол Україна стала партнером 4-го напівмарафону - Frankivsk Half Marathon

Як зазначив організатор Франківського Півмарафону, координатор програми “Гарячий спорт” від платформи “Тепле Місто” Ігор Крицак, траса цьогоріч була дещо експериментальною через реконструкцію доріг у центральній частині міста та навколо міського озера. “Ми дуже вдячні всім, хто зареєструвався і вийшов на старт. Хочу наголосити, що цьогорічна траса - тимчасова, і вже наступного року ми зможемо бігати зручнішим маршрутом по оновлених вулицях Івано-Франківська, - говорить Ігор Крицак. - Цей Півмарафон став для нас викликом і через погодні умови. Але будемо працювати над помилками і впевнені, що від наступного Frankivsk Half Marathon у всіх залишаться виключно позитивні враження”.

Директор Департаменту молодіжної політики і спорту міськради Віталій Матешко наголосив, що дощ не є перешкодою для спортсменів. “Люди, які люблять біг, виходитимуть на трасу за будь-якої погоди, - підкреслив Віталій Матешко. - Ми бачимо, як в Івано-Франківську зароджується культура бігу та здорового способу життя, і Півмарафон - підтвердження цього. Дуже приємно, що до нас приїхали люди з інших міст і країн, а також прийшли вболівальники”.

Caparol виробляє екологічні фарби, тим самим підтримує здоровий спосіб життя. Адже екологічність - це не тільки екологічна сировина. Це спосіб ведення бізнесу, спосіб життя. Біг - це частина цього шляху. Біг по вулицях міста, коли вулиці перекриті це демонстрація бажання змінити життя городян на краще.

Так, 24 вересня, в Івано-Франківську вже четвертий рік поспіль відбувся Frankivsk Half Marathon. Попри дощову погоду у ньому взяли участь близько тисячі бігунів з 63 міст України та 10 країн світу - США, Великобританії, Польщі, Німеччини, Франції, Данії, Болгарії, Казахстану,Ізраїлю та Молдови.

Програма Півмарафону розпочалась о 9:00 із дитячих забігів на 100 м, 500 м і 1000 м, а вже за годину на старт вийшли представники основних дистанцій - на 5 км, 10 км та 21 км.

Завершувались змагання командними естафетами та благодійним забігом на 2 км, завдяки якому зібрали понад 5 тис. грн для Мальтійської служби допомоги на організацію спортивно-рекреаційних ігор серед людей з інвалідністю.


Компанія Капарол Україна із задоволенням підтримала цей проект, адже заняття спортом – це дуже важливо!