Безпечні кольори Caparol
Безпечні кольори Caparol

Безпечні кольори Caparol

Caparol ColorExpress — комплексна система тонування з інноваційним поєднанням органічних та неорганічних пігментів для максимальної стійкості кольорів з можливістю використання для будь-яких лінійок продуктів та екологічним стандартом E.L.F.

Понад 4 мільйона відтінків закладені на програмному рівні у 3000 надточних тонувальних установок в усьому світі. Не обмежуйте свою уяву, втілюйте будь-які найсміливіші проекти та задуми для ремонту у життя. Окрім надширокого розмаїття колірних палітр, система дозволяє створювати власні кольори і запам’ятовує їх, щоб відтворити у будь-який момент для нової партії матеріалу.

Тонуючі пасти, що використовуються в системі Caparol ColorExpress є максимально стійкими та відповідають стандарту екологічності Caparol E.L.F. Отже можна обрати будь-які кольори і бути впевненим, що матеріал залишиться безпечним для людей та середовища і після тонування.

Для кожної інтер'єрної фарби можна підібрати унікальне та безпечне колірне рішення. Всі відтінки можна в оперативному режимі отримати прямо на місці за допомогою найсучаснішого комп'ютерного та технологічного обладнання.

Для допомоги у виборі оптимального відтінку покриття, компанія пропонує 12 колекцій кольорів. Основні колірники – це <link servis kolirni-kolekciji-caparol _self>Caparol 3D-System PLUS (1350 відтінків) та <link servis kolirni-kolekciji-caparol caparolcolor-compact.html _self>CaparolColor Compact (210 відтінків). Вони містять максимальну кількість популярних колірних груп та тонів. <link servis kolirni-kolekciji-caparol histolith.html _self>Histolith включає 360 історичних відтінків для реставрації пам’яток архітектури. Колекція <link servis kolirni-kolekciji-caparol caparol-classic.html _self>Caparol Classic підійде для для класичного оформлення інтер’єрів, Caparol WEISS допоможе обрати улюблені відтінки білого.  Та багато інших. Детальніше у розділі