«Капарол Україна» змінює підхід до управління залишками

В рамках стратегії сталого розвитку, «Капарол Україна» постійно оптимізує та підлаштовує свої процеси до потреб Цілей сталого розвитку. Наразі, компанія вирішила змінити підхід до управління залишками в рамках співпраці з оператором Ekol Logistics.

Організація логістичних процесів - це один з ключових моментів співробітництва з партнерами, тому впровадження інновацій в процес управління залишками і зберіганням товару стало закономірним кроком. В період з 18 до 22 листопада, центральний склад ДП «Капарол Україна» змінив адресу та переїхав на новий склад до 3PL оператора Ekol Logistics.

Нова адреса складу «Капарол Україна»:

Компресорна 3 (склад Ekol), с. Білогородка, Київська обл., 08140, лінк на Google maps – https://goo.gl/maps/tsCEoMRH3d8biK8a6


 

Разом із новою адресою, компанія отримала можливість:

  • бути ще ближче до клієнтів та партнерів; 
  • збільшити наявність продукції до 2700 палет;
  • ще швидше обробляти замовлення;
  • зробити ще один крок в напрямку досягнення ЦСР. 

Графік, умови роботи складу та обробки замовлень залишаються незмінними.

«Капарол Україна» розвивається і обирає надійних партнерів, що розділяють її дух інновацій та принципи сталого розвитку. Новий склад рівня А класу вміщує до 2700 палет готової продукції із можливістю одночасного відвантаження від 3 до 7 рамп. Це дозволить зберігати більше товару та швидше обробляти замовлення. Крім цього, власний R&D і розширена локальна IT‐команда з величезним досвідом IT‐інтеграцій забезпечать компанію найбільш сучаснами складськами технологіями.

Ця зміна стане початком перспективного партнерства із Ekol Logistics. Дбаючи про зручність та інтереси клієнтів, «Капарол Україна» переходить до нового етапу роботи, що принесе свої плоди у вигляді більш швидкої та ефективної співпраці!