Синергія з партнерами CAPAROL UKRAINE & KLITSCHKO FOUNDATION

Спільна робота Klitschko Foundation з Caparol Ukraine

Компанія "Капарол Україна", вбачаючи свою місію у піклуванні про красу та захищеність середовища, що оточує людину, разом з Klitschko Foundation та за підтримки німецького фонду Ein Herz für Kinder (“Серце дітям”)  взялися за масштабний проект фонду “Старт до успіху”. За цією програмою вже 7 років фонд проводить реконструкцію дитячо-юнацьких спортивних шкіл та оновлює їхню технічну базу, щоб маленькі спортсмени розвивалися в гідних та комфортних умовах, робили перші кроки до Олімпійських висот.

Загалом, проект охопив 4 966 вихованців спортивних шкіл по всій Україні. Черкаська ДЮСШ “Олімпія”, де тренуються більше 500 дітей, стала одинадцятим об’єктом реконструкції, бюджет якої склав 5 763 424 грн. Відновлення Черкаської ДЮСШ тривало півтори роки. Здається, це досить довгий термін, але цього вимагала будівля площею понад 4 000 мта 5 залами, у кожному з яких займається окрема група спортсменів і кожний з них має свій колір, до якого дитину веде кольорова стрічка. 

Klitschko Foundation — благодійна організація, яку у 2003 році заснували відомі боксери брати Клички. "За 15 років ми співпрацювали з багатьма бізнес-компаніями, і до їх вибору завжди ставилися відповідально. Важливо, щоб у нас з партнерами була синергія, щоб в основі нашої співпраці були спільні цінності і однакове бачення успішної України в майбутньому."

Важливо, щоб зали були не лише привабливими візуально, а й екологічними, щоб заняття були не лише веселими, а й безпечними. Тому до партнерства в проекті долучилася компанія "Капарол Україна" з безпечними для здоров'я фарбами. Klitschko Foundation вірить в німецьку якість продукції та надійність компанії. Це той випадок, коли співпраця побудована на ціннісному рівні. До того ж, усі корпоративні кольори Klitschko Foundation (а їх чимало) можна знайти в палітрі Caparol.

Компанія "Капарол Україна" підтримала ще один спортивний проект — “Посилка успіху”. За умовами проекту, Klitschko Foundation надсилає в школи та секції спортивний інвентар, разом з ним — банки з фарбою. Це допомагає оновити застарілий ремонт у спортивних кімнатах.

Вже більш ніж 7000 м2 стін українських шкіл  пофарбовані фарбами Caparol!

Вийшло яскраво, весело і безпечно. Кожне тренування спонукає дітей до ще більших досягнень і мотивує їх знову й знову повертатися до занять. Це сповнює оптимізму, додає віри в майбутні спортивні перемоги й успішну Україну.