Capadecor Diamonds Gold: я здійсню цю мрію просто зараз!

У 2019 році Capadecor Diamonds продовжує тенденцію блиску та сяяння. Тепер з новим ефектними наповнювачем ви зможете надати своєму інтер'єру ефекту золотистих переливів! 

Зізнайтеся, ви завжди про це мріяли?!

Можливо, сьогодні відкласти заплановане на потім здається гарною ідеєю, але в довгостроковій перспективі це руйнуватиме організацію вашого робочого часу. І зрештою ви будете розчавлені тягарем тих запланованих речей, які треба було зробити. Чому б вам не змінити це прямо зараз?

Не чекайте того «одного дня», який ніколи не настане. Занурте простір навколо себе у гру світла й тіней. Нехай це буде свого роду змаганням із власними страхами у ваших чотирьох стінах. Якщо ви отримуєте від цього задоволення, у вас є «драйв», то у нас є просто ідеальний продукт. Ви будете вражені тими незначними зусиллями, що перетворять ваші стіни на сяючий простір.

Пригадуєте 2018 рік, коли ми познайомили вас із Capadecor Diamonds Silber – порошкоподібною блискучою добавкою зі сріблястим алмазним блиском? Тепер на додаток з’явилась  вражаюча золотим блиском добавка Capadecor Diamonds Gold.

Переваги Capadecor Diamonds: 

  • декоративний ефект, що залишається в тренді вже не один рік;
  • самостійне дозування, на власний смак (максимум 3%);
  • блискучий ефект навіть для матових фарб і декоративних матеріалів;
  • компактна упаковка.

Блискучі добавки Capadecor Diamonds Goldі Silber– це сміливе рішення для створення стильних, оригінальних стін. Відбиття світла від блискучих пігментів найліпшої якості формує атмосферу розкоші в приміщенні та змінює характер в залежності від умов освітлення. Вранці простір заливає діамантове світло, а ввечері тепле сяяння відкриває нові нюанси і створює відчуття казки. Створюється враження, ніби простір «живе своїм життям» і змінює колір в залежності від сезону, погодних умов або освітлення в кімнаті. 

Новий золотий матеріал, як і срібний пігмент, можна додавати в непрозорі та напівпрозорі покриття декоративної лінійки Capadecor: Stucco Eleganza, StuccoDecor Di Perla, Metallоcryl Interior, ArteLasur і ArteLasur Color, ArteDolce, ArteVelvet, DecoLasur Glänzend і Matt, VarioPutz, а також в інтер'єрні фарби глибоко насичених кольорів і відтінків - PremiumColor. 

Використання блискучих матеріалів просте та інтуїтивно зрозуміле. Добавку, що надає золотистий або сріблястий блиск, просто розмішують в інтер’єрній тонкошаровій фарбі або декоративному матеріалі, наносять на поверхню – і готово! Якщо вам потрібно змінити обстановку, або навіть оновити існуючий ремонт - ви влучили саме в «золоту десятку». Наважтесь на зміни, довіряйте собі, своїм інстинктам і просто рушайте вперед! Будьте вірним девізу: «Я зроблю це просто зараз!».

Capadecor - твій безмежний підхід ...

Подробиці про наші ефектні барвники та наповнювачі (пігменти) можна знайти тут