Відкриваючи нові можливості на ринку декоративних покриттів

Індивідуалізація простору висуває підвищенні вимоги до виробників та постачальників захисно-декоративних рішень. Для того, щоб максимально задовільнити зростаючий унікальний попит українського споживача на продукти з оздоблення інтер’єрів, «Капарол Україна» активно розвиває партнерську мережу салонів CapaDecor, салони яких вже представлені у 6 містах України. Про необхідність створення партнерської мережі салонів, їх цінність для споживача та інтерес для партнерів розповідають генеральний директор компанії Андрій Чікало та директор з маркетингу Олекcій Ничипорук.

ЗРОЗУМІТИ БАЖАННЯ ЗАМОВНИКА

Що сприяло створенню проекту Capadecor?

АНДРІЙ ЧІКАЛО: Потреба клієнта в персоналізації та індивідуалізації оточуючого його середовища на роботі та вдома висуває до нас, як до представників компанії DAW SE, підвищені вимоги до якості матеріалів та різноманітності технік декоративного оздоблення. За останні 5 років потреба споживачів трансформовувалася з потреби звичайного кольорового оздоблення стін в потребу оригінального індивідуального декорування, де покриття це не тільки колір, а поєднання текстури, кольору, декоративних технік, що імітують різні ефекти - від натурального каменю, шовку та перлів до бетону та металу. А шлях від виробника матеріалів до створення індивідуального інтер’єру пролягає через кваліфіковану консультацію, дизайн-проект та творчу працю майстра. І, щоб задовільнити існуючий попит, для партнерів було розроблено проект салону CapaDecor.

Чим особливі салони CapaDecor?

ОЛЕКСІЙ НИЧИПОРУК: Салон CapaDecor – це місце, де ідеї замовника трансформуються в готові рішення на основі взаємодії з фаховими дизайнерами інтер’єрів, з візуалізацією рішень як у 3D форматі за допомогою інноваційної програми візуалізації SPECTRUM 5.0, так і на реальних взірцях та прикладах технік професійного декорування, кількість яких становить більше двох тисяч різних зразків. Розуміючи потреби кожної з клієнтських груп, тут пропонуються індивідуальні рішення для облаштування приміщень. Іншими словами, салон CapaDecor – це місце, де попит задовольняється фаховою пропозицією, а ідея набуває форми.