Завод "Капарол Дніпро" відчинив двері для представників різних областей України

В листопаді на виробничому підприємстві «Капарол Дніпро» пройшов інформаційний захід для 25 учасників, серед яких були присутні мери та представники Дніпропетровської, Харківської, Донецької та Одеської областей. Організатором події виступила Асоціація міст України.

Євгенія Сіленко та Інна Грищук майстерно презентували історію нашої компанії, її досвід та роботу зі значущими об’єктами. Запрошені також ознайомилися із концепцією «Дихай на повну» та прикладами рішень для інтер’єрів і фасадів.

Під час екскурсії гості оглянули лінії з виробництва водно-дисперсійних лакофарбових виробів та сухих будівельних сумішей для термоізоляції фасадів.

Історія нашої компанії та діяльність підприємства нікого не залишили байдужими, гості цікавилися як устроєм підприємства, так і продукцією та ефективними рішеннями для інтер’єрів та фасадів.

Виробниче підприємство німецької групи компаній DAW SE (Deutsche Amphibolin Werke, Німеччина) «Капарол Дніпро» було відкрито у 2008 році у с. Василівка, Солонянського району, Дніпропетровської області. Спочатку завод займався виробництвом водно-дисперсійних лакофарбових матеріалів, а у 2019 році на ньому було відкрито виробництво сухих будівельних сумішей для систем теплоізоляції фасадів. Німецькі технологічні стандарти потужностей підприємства і багаторівневий контроль виробленої продукції дозволяють дотримуватися головного принципу концерну – екологічності.

В Україні DAW SE представлена дочірнім підприємством «Капарол Україна» із портфелем всесвітньо відомих брендів, таких як Caparol, Alpina, Krautol та Disbon.