ДП “Капарол Україна” отримала звання кращого енергоефективного виробника року

8 грудня у готелі InterContinental Kyiv під час гала-вечері відбулася церемонія нагородження переможців премії IBUILD 2021, під час якої відзначили визначних представників будівельної галузі та нерухомості, провідні будівельні та девелоперські компанії, а також кращі об’єкти та проєкти поточного року.

Компанія “Капарол Україна” отримала корпоративну премію категорії “Вимір Успіху” в номінації “Кращий енергоефективний виробник року”.

“Капарол Україна”, як дочірнє підприємство концерну DAW, є новатором та інноваційним лідером на ринку систем утеплення фасадів з понад 60-річним досвідом. Компанія однією з перших почала застосовувати в Україні Capatect Dalmatherm 034 - новий пінополістирольний утеплювач з комбінованої сировини. Ця теплоізоляційна плита має вищу теплопровідність, низьке водопоглинання, не містить фтор-хлор-вуглеводнів, не піддається впливу грибків та мікроорганізмів, має кращу групу горючості та гарантує строк служби понад 80 років.

“Капарол Україна” належить до перших ініціаторів застосування технології BIM або «Інформаційного моделювання будівель» - нового способу планування, будівництва та експлуатації будівель, для якого повна інформація про об'єкт записується в цифровій 3D-моделі та є доступною онлайн для всіх учасників процесу.

Говорячи про інновації, не можна залишити без уваги систему утеплення Capatect CARBON, що завдяки вмісту вуглецевого волокна витримує навантаження до 20 разів вище, ніж усі існуючі системи - це безпрецедентна міцність та максимальний захист фасадів від механічних і атмосферних пошкоджень. 

З 2019 року компанія є членом Глобального договору ООН, будує свої бізнес-процеси, згідно з Цілями сталого розвитку, неодмінною складовою яких є енергоефективність, та заохочує інших гравців українського бізнесу долучатися до ініціативи. Крім цього, “Капарол Україна” активно співпрацює з іншими учасниками ринку в напрямку підвищення обізнаності в темі енергоефективності всіх зацікавлених сторін: з Державною Агенцією Енергоефективності, з навчальними закладами, в рамках реалізації освітніх програм, а також міжнародними агенціями GIZ, AHK, IFC, DENA, NEFCO щодо програм комплексної термомодернізації будівель та споруд.

Щороку премія IBUILD обирає своїх лауреатів, підтверджуючи їхні досягнення та визнаючи професійні здобутки на рівні країни. У категорії “Вимір успіху” відзначаються компанії, які успішно працюють на будівельному ринку впродовж тривалого часу, зарекомендували себе як надійний партнер, а також застосовують інноваційні підходи та технології. 

Роботу “Капарол Україна” у сфері енергоефективності було відмічено за її вплив на ринок в цілому та трансформацію ставлення до теми на рівні споживачів. Співпраця учасників будівельного ринку з державними та міжнародними агенціями за напрямком енергоефективності будівель, формування ОСББ, освітні програми, аналіз успішного досвіду європейських країн та світових інновацій підсилюють стратегію енергоефективності усієї країни та виховують громадянську свідомість щодо внеску кожного в суспільний добробут.