Технологія безповітряного нанесення Airfix: більше ефективності - більше прибутку

Валики та пензлі для фарбування разом зі шпателями відходять на другий план, коли на робочому майданчику з'являється обладнання для механізованого способу нанесення матеріалів. В основі принципу такого фарбування лежить розпилення рідини матеріалу під великим тиском і вихід її з високою швидкістю через сопло з подальшим осадженням на поверхні.

Чому все більше й більше майстрів обирають безповітряне нанесення фарб та шпаклівок?

 1. Швидкість. Розпилення відбувається на 30-40% швидше, ніж старомодне прокатування валиком чи нанесення шпателем.
 2. Якість. Відсутність повітря у струмені та максимально рівномірне нанесення шарів без смуг дозволяє досягти високої якості фарбування. 

3. Простота та зручність. Метод є простішим та ергономічнішим за ручну роботу і не перевантажує спину та суглоби. Він позбавляє потреби носити за собою відра з матеріалом та допускає роботу на декількох рівнях будівельних риштувань. Фарбопульт також ідеально підходить для об'ємних поверхонь, наприклад, текстурованих стін, фактурних стель, тощо

4. Продуктивність. Рівномірне нанесення відбувається швидше і сприяє швидшому висиханню. Таким чином, за той самий час майстер може виконати більше замовлень.

5. Економічність. Матеріал використовується максимально раціонально, отже метод запобігає перевитратам фарби.

Які матеріали підходять для безповітряного методу нанесення?

За швидкість та якість фарбування - відповідає безповітряний спосіб Airfix та старанність майстра. А за стіни, що здатні на більше – вибір матеріалу! Caparol пропонує продукти для технології Airfix, з якими ваші стіни й стелі будуть здатні на більше. Деякі з них вже доступні у зручній тарі місткістю 15 літрів. 

CapaSol RapidGrund - спеціальний тіксотропний ґрунтувальний засіб, оптимізований для нанесення валиком та механізованого нанесення, з додатковим захистом від крапель та потьоків.

Amphibolin - багатофункціональна фарба нового покоління для створення міцного та довговічного покриття на будь-якій поверхні.

 • Сильна адгезія до більшості поверхонь.
 • Термін служби покриття понад 15 років.
 • Стійкість до механічних навантажень та забруднень, завдяки низькій гідро- і термопластичності та ефекту фотокаталізу.

CapaSilan – зносостійка, глибоко-матова інтер’єрна фарба нового покоління без розчинників та з мінімальними емісіями, що здатна фарбувати не залишаючи смуг! 

 • Розв'язання проблем для стін і стель з бічним освітленням.
 • Глибоко-матова поверхня без відблисків.
 • Не залишає видимих стиків.

Фарби сім’ї Samtex стануть гарним рішенням для кімнат. Екологічно чисті, без пластифікаторів та розчинників, фарби мають безліч відтінків для створення кольорів, щоб кожен міг обрати саме свій!

 • Використання всередині приміщень.
 • Комфорт у нанесенні та готовність до використання.
 • Представлені у двох ступенях глянцю – глибоко-матовий та шовковисто-матовий.
 • Високі експлуатаційні властивості.

Шпаклівка Glattspachtel - універсальна пастоподібна шпаклівка для внутрішніх робіт, здатна згладжувати статичні тріщини та невеликі нерівності поверхонь до ідеального стану.

 • Екологічність.
 • Міцність та довговічність.
 • Підходить для стін та стель, обробки нерівномірно затертої штукатурки, планового затирання бетону.
 • Зручність у використанні.

Технологію безповітряного нанесення Airfix обирають професіонали, що прагнуть досягати результатів найвищої якості, оптимізувати робочі процеси для себе та своєї бригади, економити час та виконувати більше замовлень. В результаті будуть створені високоякісні покриття для клієнтів, а улюблена справа стане прибутковішою.

Вимоги до якості оздоблення поверхонь у будівельній сфері постійно зростають. Незалежно від досвіду, кількість замовлень, які може виконати майстер, обмежується його фізичними можливостями. З технологією безповітряного нанесення Airfix спеціалісти можуть виконувати фарбувальні та шпаклювальні роботи швидше, ефективніше та без додаткового навантаження на спину та суглоби. У поєднанні з матеріалами Caparol, процес механізованого розпилення стає комплексним професійним рішенням, мета якого підвищити якість результату, зекономити час та сили, створивши поверхні, що здатні на більше!