Ральф Мур’ян звернувся до партнерів та клієнтів щодо роботи в умовах коронавірусу

СЕО DAW доктор Ральф Мур’ян записав відеозвернення до клієнтів та партнерів на тему діяльності компанії в умовах пандемії.

“Те, що вчора було важко навіть уявити, сьогодні вже стало реальністю і масово обмежує наше громадське та приватне життя. Насамперед, ми думаємо про багатьох людей, що знаходяться в зоні ризику, які повинні бути захищені недавно введеними державними мірами. І якщо ці ретельно продумані заходи врятують хоча б одне людське життя - вони того варті!”, - говорить Ральф Мур’ян.

Він запевнив, що компанія дотримується рекомендацій органів влади щоб затримати подальше поширення COVID-19.

Керівник зазначив, що ситуація з пандемією коронавірусу, безсумнівно, є унікальною для сучасного світу. Проте, компанія робить усе можливе, щоб зберегти здатність працювати та постачати продукцію на високому рівні.

Стефан Вейєр, генеральний директор Caparol, що належить до німецької групи компаній DAW, до складу якої входить “Капарол Україна”, у супроводженні до відео виділив три напрямки, зміни в яких будуть особливо відчутні клієнтам в поточних умовах.

1. Доступність.
В міру можливості, працівники переходять на віддалений формат роботи, проте залишаються доступні для клієнтів на їх будівельних майданчиках, а також по телефону, скайпу, електронній пошті, соціальним мережам, через веб-сайти та інтернет-магазини.

2. Події та освіта.
Заради безпеки, всі заплановані на сьогодні семінари та заходи відкладаються на пізніші терміни. Співробітники повідомлять про оновлення розкладу, щойно з'явиться нова інформація. Компанія також готова обговорювати відшкодування витрат і просить партнерів проявити терпіння та розуміння.

3. Наявність товару.
Компанія тісно співпрацює з постачальниками сировини і наразі затримок у поставках не передбачається. Оперативна група з надзвичайних ситуацій постійно стежить за усім ланцюгом поставок і працює над тим, щоб забезпечити максимальний захист від збоїв шляхом зміни графіків роботи і внутрішніх процесів.

“Я хотів би запевнити вас особисто, що, незважаючи на всі зовнішні та внутрішні профілактичні заходи, ми будемо продовжувати наполегливо працювати для вас і вашого успіху! Ви можете розраховувати на нашу підтримку в ці важкі часи!, - запевнив Ральф Мур’ян. - Дякую вам, також і від імені мого батька, керівництва і всіх співробітників, за вашу довіру та сподіваюся на ваше розуміння тих заходів, які ми ініціювали!”.