Системи утеплення Caparol
Системи утеплення Caparol

Системи утеплення

Концерн DAW з 1957 року працює над вдосконаленням технологій енергозберігаючих систем теплоізоляції фасадів. Експерти проводять численні тести та випробування, враховуючи очікування професіоналів. Все це для того, щоб запропонувати нашим клієнтам ефективні, красиві та надійні системи утеплення. Завдяки цьому, виробник має в Європі безумовний авторитет лідера та законодавця у сфері енергоефективного будівництва. Інноваційні технології Caparol перевірені часом, а їх надійність підтверджена європейськими сертифікатами якості.

Рівень теплоізоляційних систем визначається трьома факторами: енергозбереженням, довговічністю та привабливістю фасадів. Системи Caparol гарантують строк служби без ремонту від 25 років, отже жодних додаткових витрат протягом десятиріч. Якісна теплоізоляція фасадів взимку утримує тепло, а влітку - прохолоду, створюючи оптимальний мікроклімат в приміщенні. Теплоізоляція гарантує економію витрат на опалення до 40% та підвищує рівень шумоізоляції. Технології самоочищення підтримують чистоту фасадів, а високотехнологічні компоненти систем забезпечують ударостійкість та тривале зберігання насиченості кольорів.

На ринку України представлені такі системи утеплення концерну DAW:

  • Capatect Standard - оптимальне співвідношення “ціна-якість”.
  • Capatect Classic - класична мінеральна німецька система.
  • Capatect Carbon - система, що перевершує сподівання.

Головні переваги утеплення систем з досвідом від 1957 року:

  • Енергозбереження до 40%.
  • Кольори, що не вигорають.
  • Захист від тріщиноутворень.

Створення енергоефективного житла - це завжди довгострокова інвестиція. Тому важливо використовувати високоякісну та перевірену теплоізоляцію, яка гарантує оптимальні результати. Системи теплоізоляції Caparol - це довговічні та надійні фасадні рішення. Додаткову інформацію можна знайти на capatect.ua та https://caparol-center.ua/uteplennya-fasadiv.

 

 

Capatect CARBON

Capatect CARBON

Capatect CARBON - система унікальна в усіх відношеннях. Вона відрізняється безпрецедентною міцністю та колористикою фасаду, що включає можливість використання темних і дуже темних кольорів.
Capatect LONGLIFE

Capatect LONGLIFE

Capatect LONGLIFE - надзвичайно ефективна система теплоізоляції для вимогливих клієнтів, яка має підвищену ударостійкість та забезпечує довготривалу чистоту фасаду.
Capatect CLASSIC

Capatect CLASSIC

Capatect CLASSIC - це надійна, перевірена роками система, що зарекомендувала себе на мільйонах квадратних метрів фасадів в усьому світі, починаючи з 1957 року.
Capatect STANDARD

Capatect STANDARD

Capatect Standard є універсальним та доступним рішенням для термомодернізації житлового будинку.
Capatect IDS

Capatect IDS

Caparol Ukraine представляє новинку: інноваційні системи внутрішньої теплоізоляції Capatect IDS з оригінальним рішенням для бездоганних кутів.
Декоративні техніки для фасадів

Декоративні техніки для фасадів

Естетичність - одна з найважливіших характеристик фасаду, адже всі ми бажаємо бачити навколо себе красу та чистоту.
Capatect System Natur +

Capatect System Natur +

Група компаній DAW SE за участю брендів Synthesa і Caparol розробила систему Capatect System Natur +, яка значно підвищує ефективність використання ресурсів і екологічний баланс в теплоізоляції і будівництві.