Системи утеплення

Концерн DAW з 1957 року працює над вдосконаленням технологій енергозберігаючих систем теплоізоляції фасадів. Експерти проводять численні тести та випробування, враховуючи очікування професіоналів. Все це для того, щоб запропонувати нашим клієнтам ефективні, красиві та надійні системи утеплення. Завдяки цьому, виробник має в Європі безумовний авторитет лідера та законодавця у сфері енергоефективного будівництва. Інноваційні технології Caparol перевірені часом, а їх надійність підтверджена європейськими сертифікатами якості.

Рівень теплоізоляційних систем визначається трьома факторами: енергозбереженням, довговічністю та привабливістю фасадів. Системи Caparol гарантують строк служби без ремонту від 25 років, отже жодних додаткових витрат протягом десятиріч. Якісна теплоізоляція фасадів взимку утримує тепло, а влітку - прохолоду, створюючи оптимальний мікроклімат в приміщенні. Теплоізоляція гарантує економію витрат на опалення до 40% та підвищує рівень шумоізоляції. Технології самоочищення підтримують чистоту фасадів, а високотехнологічні компоненти систем забезпечують ударостійкість та тривале зберігання насиченості кольорів.

На ринку України представлені такі системи утеплення концерну DAW:

  • Capatect Standard - оптимальне співвідношення “ціна-якість”.
  • Capatect Classic - класична мінеральна німецька система.
  • Capatect LongLife - комплексне втілення надійності та ефективності.
  • Capatect Carbon - система, що перевершує сподівання.

Головні переваги утеплення систем з досвідом від 1957 року:

  • Енергозбереження до 40%.
  • Кольори, що не вигорають.
  • Захист від тріщиноутворень.

Створення енергоефективного житла - це завжди довгострокова інвестиція. Тому важливо використовувати високоякісну та перевірену теплоізоляцію, яка гарантує оптимальні результати. Системи теплоізоляції Caparol - це довговічні та надійні фасадні рішення. Додаткову інформацію можна знайти на capatect.ua та https://caparol-center.ua/uteplennya-fasadiv.

Capatect CARBON

Capatect CARBON - система унікальна в усіх відношеннях. Вона відрізняється безпрецедентною міцністю та колористикою фасаду, що включає можливість використання темних і дуже темних кольорів. Система була створена для максимального захисту фасаду від механічних та атмосферних пошкоджень. Завдяки вмісту вуглецевого волокна Capatect CARBON витримує навантаження до 10 разів вище, ніж усі існуючі системи.

Capatect LONGLIFE

Capatect LONGLIFE - надзвичайно ефективна система теплоізоляції для вимогливих клієнтів, яка має підвищену ударостійкість та забезпечує довготривалу чистоту фасаду. Інноваційні високоефективні технологічні компоненти системи Capatect LONGLIFE дозволяють вже сьогодні заглянути в майбутнє теплоізоляції фасадів.

Capatect CLASSIC

Capatect CLASSIC - це надійна, перевірена роками система, що зарекомендувала себе на мільйонах квадратних метрів фасадів в усьому світі, починаючи з 1957 року. Вона уособлює раціональний підхід до теплоізоляції, завдяки розумному балансу витрат та отриманих переваг.

Capatect STANDARD

Capatect Standard є універсальним та доступним рішенням для термомодернізації житлового будинку. Це бюджетне рішення має всі переваги професійних систем утеплення Capatect, пропонуючи перевірені німецькі технології, традиційну мінеральну систему термоізоляції та привабливий фасад.

Декоративні техніки для фасадів

Естетичність - одна з найважливіших характеристик фасаду, адже всі ми бажаємо бачити навколо себе красу та чистоту.Теплоізоляція будинків не виключає застосування декоративних технік. Навпаки, існує безліч різноманітних варіантів оформлення стильних та ефектних фасадів утеплених будівель.

Capatect System Natur +: Інноваційна природна система теплоізоляції фасадів

Група компаній DAW SE за участю брендів Synthesa і Caparol розробила систему Capatect System Natur +, яка значно підвищує ефективність використання ресурсів і екологічний баланс в теплоізоляції і будівництві.

Творимо історію разом: будинок на Паторжинського в Києві

Сучасна вулиця Паторжинського в Шевченківському районі міста Києва виникла в 1-й половині XIX століття і спочатку була частиною Михайлівського провулку. У 1962 році вона отримала самостійну назву на честь Івана Сергійовича Паторжинського.

Створюємо настрій, додаючи яскравих та стійких кольорів!

Що таке фасад? Роздивляючись поблизу - це просто поверхня, стіна будівлі певного кольору і фактури. Але варто відійти трохи далі - і ось це вже елемент будівлі або цілого комплексу будівель. Якщо продовжувати віддалятися – огляд всієї вулиці, району, міста.

Цегляна кладка без цегли разом із Capatect Meldorfer Compound 081

Цегляна кладка завжди була ознакою якості, надійності та високої вартості фасаду. Історія використання цегли налічує тисячі років, тож не дивно, що люди на рівні підсвідомості тримають моду на це класичне оформлення будівель.

Caparol - досвід в утепленні з 1957 року. Історія. Досвід. Цікаві факти

У 1957 році, DAW стала першою в світі компанією, що забезпечила будівлю в Берліні системою утеплення. Відтоді вже понад 60 років компанія вдосконалюває системи для термомодернізації будівель, отримуючи безцінний досвід.

Утеплений будинок в Луцьку вже економить 50% витрат на опалення

Команда Caparol Center провела плідну роботу з ОСББ по утепленню багатоповерхового будинку в місті Луцьк. Завдяки якісній інсталяції системи теплоізоляції служитимуть не менше 25 років, не потребуючи ремонту.

Екстремальні випробування систем утеплення Caparol на Race Nation 2019

Системи теплоізоляції фасадів Caparol пройшли екстремальні випробування на міцність на одному з головних спортивних подій країни Race Nation 2019.

Інновації в енергозбереженнi: новий утеплювач Capatect Dalmatherm 034

Компанія «Капарол Україна» однією з перших впроваджує пінополістироловий утеплювач з комбінованої сировини в системах утеплення на території України - Capatect Dalmatherm 034.