Тренд року 2022 від Caparol: рожево-ліловий колір та наше прагнення до невимушеності

Експерти Caparol FarbDesign Studio завершили своє щорічне дослідження та готові поділитися результатом з усім світом. Ви готові дізнатися про вибір суспільства? У центрі уваги 2022 року — рожево-лілове і наше прагнення до щастя й безтурботності.

Наука балансу журавлів

Символом року став журавель, як уособлення нашого прагнення рівноваги, елегантності та безтурботності. Він надихає своєю витривалістю та наполегливістю, долаючи до 2000 кілометрів без зупинок, щоб досягти місць зимівлі на півдні. Цей граціозний птах є символом щастя й здоров’я, а його гідна постава захоплює нас так само як і спонтанний танок. Спостерігаючи за ним, ми відчуваємо особливий баланс, який відображено в цьогорічних трендових кольорах: помітність, але ненав'язливість, витривалість і філігранність, незалежність і медіацію.

Витончений колірний світ дикої мальви

Настав час залишити позаду період чорних, сірих і бежевих відтінків. Тенденція сьогодення - це барви.

У цьому можна простежити зв'язок з подіями в суспільстві: потребу в структурності та відчутті безпеки з одного боку, а з іншого – мрію про легковажність, свободу та життєрадісність. Всім темно-ліловим відтінкам притаманний елегантний шарм і баланс. Вони постають в надзвичайно широкому діапазоні - від ніжного рожевого, світло-бузкового та блідо-фіолетового до червонувато-фіолетового або синювато-лавандового. Таке розмаїття робить можливим реалізацію різноманітних дизайнерських концепцій.

Колір року - рожево-ліловий відтінок

Знайомтеся, Rosé-Mauve Flamenco 110 — колір 2022 року! Його радісна та безтурботна аура несе нас геть від поміркованого повсякденного життя у світ можливостей. Ми так втомилися від тиску і навантаження щоденності! Проте, не прагнемо втекти від реальності, а навпаки: переосмислюємо її через витончену, поетичну, потужну новизну кольору дикої мальви. Цей загадковий відтінок простягається між червоним та фіолетовим, містить одночасно теплі й прохолодні тони. В залежності від комбінацій, його ефекти різняться від затишку до буйної радості. Свіжий та радісний рожево-ліловий несе чарівність та спонукає нас вийти, спробувати дещо незвичайне. При цьому він завжди зберігає свою елегантність.

Три Світи трендових кольорів

Традиційно, експерти FarbDesign Studio підготували подарунок для дизайнерів та декораторів - три палітри, що гармонійно об'єднують трендові відтінки у справжні світи кольорів. Отже, відкрийте для себе три нових Світи кольорів та їхніх варіацій — різноманітний, делікатний і жвавий.

Насичений спектр відтінків дикої мальви є джерелом незліченної кількості відтінків та емоцій. Він наповнює свіжістю та радістю колір року Rose-Mauve і його різноманітний Світ кольорів №1. Надихає спокійний та повітряний Світ кольорів №2, із сіруватим Powder-Mauve в основі. Він же породжує повністю розслаблений фіолетовий відтінок Lavender-Mauve, на якому будується Світ кольорів №3.

UNIKAT#5

Ми продовжуємо вивчати світ навколо, з’ясовувати тенденції та випробовувати наші висновки на практиці, щоб і далі вас надихати. Як і щороку, ми зібрали найбільш актуальні розробки до книги трендів Caparol UNIKAT#5, де показуємо вплив тенденцій на оформлення стін та трендові кольорові палітри. Запрошуємо вас надихнутися чарівними зображеннями журавлів, експериментальних поверхонь та гармонійним поєднанням трендових відтінків року. Caparol UNIKAT#5 - наш особливий подарунок для професіоналів, щоб надавати практичні поради та переконливі пропозиції, а також ділитися своїми ідеями та майстерністю. Оформлені в трендових відтінках, будь-які стіни будуть здатні на більше!