Безліч кольорів у наших руках! Caparol Ukraine – партнер Color Run 2019!

«Не шаленій! Ти вже дорослий! Не веди себе як дитина!» - як часто ми чули це в дитинстві, і тепер говоримо своїм дітям? А так іноді хочеться забути про вік, проблеми, стереотипи та думку інших і просто відірватися на повну! Для тих, хто ще зберіг у серці свою внутрішню дитину, щороку проходить благодійний фестиваль Kyiv Color Run, на якому бути серйозним не тільки неможливо, але й заборонено! Адже під час пробігу учасники з усіх боків обкидають один одного фарбами холі, перетворюючи усе дійство на яскраву палітру кольорів. Цього року фестиваль налічив 3000 учасників, які витратили 2 тонни фарби. Традиційно, кошти, зібрані під час пробігу, було направлено на благодійність.

У світі фарб та кольорів Caparol здоров’я та безпека завжди відігравали ключову роль. Власний стандарт безпеки – знак екологічного стандарту E.L.F. – було запатентовано у 1985 році. Продукти з цим логотипом містять у 43 рази менше ЛОС, ніж дозволяють актуальні європейські стандарти. Ті самі жорсткі норми стосуються і тонуючих паст Caparol, завдяки яким можна отримати понад 4 мільйони відтінків у системі тонування ColorExpress.

Здоров’я, веселощі і соціальна користь – це чудова комбінація, яку Caparol Ukraine підтримала цього року на кольорових забігах у Києві та Львові.