Caparol підтримав любителів здорового способу життя на Kyiv Color Run 2018

Компанія  Caparol Ukraine – виробник безпечних для здоров’я та екологічно чистих фарб – приєдналася до благодійного Кольорового пробігу Kyiv Color Run, який відбувся 10 червня на Троїцькій площі. Метою події було зібрати 80 000 гривень для дитячого табору «Відчуй», для спільного відпочинку дітей без порушень слуху та дітей із частковою або повною втратою слуху. Завдяки активності учасників та підтримці компаній-однодумців, цієї мети вдалося досягти.

 «Дихай на повну!» - саме цей салоган надихав бігунів, які вирішили взяти участь у Kyiv Color Run 2018. Особливістю цього міні-марафону є те, що бігунів з усіх боків осипають фарбами холі, які перетворюють дійство на яскравий маскарад. Понад 3000 учасників, серед яких були не тільки дорослі, але й діти і навіть собаки, поринули у кольоровий тунель, святкуючи спортивний початок літа. 

«Ми виступаємо за здоровий спосіб життя і вміємо відпочивати здорово! Участь у таких подіях для нас є ще однією можливістю донести до людей, що обираючи здоровий відпочинок, спорт, корисну їжу та безпечні матеріали для оселі, ми не просто покращуємо власне життя. Ми дихаємо вільно і творимо краще майбутнє для наступних поколінь. Саме тому наші матеріали відповідають стандартам екологічності E.L.F., мають мінімальні емісії шкідливих летючих сполук, що в 30 разів менше, ніж прописано у європейських нормах», - розповідає фахівець з розвитку торгових марок Caparol Ukraine Станкевич Андрій.

Здоровий спосіб життя – основа, на якій тримається корпоративна культура Caparol. Адже ця сімейна компанія вже понад 120 років вдосконалює технології виробництва фарб та декоративних матеріалів, роблячи їх безпечними для людей та навколишнього середовища.