«Вибором України» в 2017 стала продукція компанії Caparol в Україні

Компанія Caparol (ДП «Капарол Україна») отримала престижну національну бізнес-нагороду «Вибір України 2017», якою щорічно відзначаються кращі товари та послуги у різних сферах бізнесу.

Оцінювання учасників відбувалось на основі аналізу ринку та конкурентного середовища, а також ключових економічних показників конкурсантів. Однією з важливих умов участі у змаганнях було довести, що підприємство фокусується не лише на прибутковості власного бізнесу, а й формує тип економіки, що ґрунтується не на природних ресурсах, а на професіоналізмі: чесно платить податки і відрахування в соціальні та пенсійні фонди, піклується про своїх співробітників, створює робочі місця, впроваджує нові технології.

Команда Caparol щодня генерує і втілює системні інноваційні рішення, щоби запропонувати своїм клієнтам тільки найкраще: бездоганну якість продукції, необмежені можливості та реалізацію найсміливіших ідей. Одними з ключових цінностей компанії, які втілюються у щоденній роботі її співробітників, є прозорий і чесний підхід до виконання своїх зобов’язань, розробка інноваційних рішень, довгострокова та стійка філософія бізнесу.

З 1895 року основним і незмінним вектором розвитку у сфері будівельних покриттів Сaparol лишається турбота про красу та екологію оточуючого людину середовища завдяки створенню високоякісних, нерідко унікальних рішень для оформлення фасадів та інтер’єрів.

Фарби, емалі, лазурі, спеціалізовані будівельні покриття, а також системи теплоізоляції фасадів, розроблені нашими фахівцями, дозволяють реалізувати задачі різної складності з урахуванням особливостей будівель та поверхонь, які покриваються. Для продуктових рішень Сaparol нема неможливого у кольорових рішеннях та декоративних ефектах для поверхонь, а рушійною силою залишається прагнення до досконалості.