У Сaparol день відкритих дверей!

 Наші «Кападвери» відкриті! Нещодавно в стінах центрального офісу Сaparol було 15 дітей-сиріт, дітей з неблагополучних сімей. Метою зустрічі було допомогти дітям визначитись з вибором професії завдяки зустрічам з людьми з різних галузей. 

Співробітники організували екскурсію, провели майстер-клас, дали дітям можливість поспілкуватися з професіоналами різних професій. Також постаралися зорієнтувати дітей у сучасних видах професійної діяльності, у визначенні кожною дитиною цікавих для неї сфер робіт, мотивації натхнення до оволодіння обраної професії.

Наприклад, менеджер зі збуту Caparol поділився своїм досвідом, своєю професією, розповів, як навчитися розвивати та формувати навички для досягнення цілей в житті. Менеджери з логістики повідали мотивуючі розповіді дітям, дали настанови до навчання і саморозвитку. 

Співробітники технічного відділу дали можливість самостійно зробити щось своїми руками (діти навіть на відео знімали цей майстер-клас)! 

Завдяки таким зустрічам, співробітники об'єдналися між собою однією благородною метою - розповісти, порадити, дати настанови дітям. Разом з дітьми, наша команда пройшла шлях свого особистісного зростання.