На ринку України з'явилася кольорова двокомпонентна шпаклівка

Практично завжди, шпаклівки, які застосовуються при обробці внутрішніх або зовнішніх поверхонь (стін, фасадів тощо) випускаються в білому кольорі.

На ринок України вийшла двокомпонентна різнобарвна шпаклівка ArteTwin від компанії Caparol, для високоякісної обробки внутрішніх стін приміщень. 

ArteTwin – це система привабливої, різнобарвної шпаклівки для створення природніх елегантних поверхонь стін всередині приміщення. Система ArteTwin складається з спеціально розроблених компонентів, які можна комбінувати окремо. Шляхом варіювання різних матеріалів і різноманітних прийомів роботи можна отримати від поверхні візуально стриманих до дуже ефектних.

 

Особливості:

За допомогою спеціально розробленої кельми за перший робочий прохід наноситься не менше двох матеріалів (технологія Twin). Складовою частиною ArteTwin Basic і ArteTwin Effect є світлі пігментовані частинки, які не змішуються з іншими фарбувальними пігментами і створюють неповторний зовнішній вигляд. При нанесенні частинки укладаються природньо, і створюються натуральні структури, характерні для даної технології. Технологія Capadecor ArteTwin захищена патентом (№ ЄР 024253452).
Основні властивості шпаклівки ArteTwin

  • Водорозчинна;
  • Готова до нанесення;
  • Нешкідлива для навколишнього середовища, практично без запаху;
  • Піддається чищенню;
  • За актом випробувань загального будівельного нагляду, клас будівельного матеріалу - негорючий по DIN 4102-A2, PZ-Hoch-090311;
  • Колерується в системі ColorExpress.

 

Упаковка5 л та 10 л
КолірБіла криюча шпатлювальна маса з білими частинками, колерується в системі ColorExpress в ок. 350 колірних тонів з колекції CD-Arte Twin», заснованої на Caparol 3D-System
СтупіньМатова
Витрата

Ок.250-300 мл/м2

 

Відеоурок по нанесенню

Дізнайтеся більше про ArteTwin

Придбати двокомпонентну різнобарвну шпаклівку ArteTwin Ви можете в мережі фірмових салон-магазинах Сaparol Center