Кращі будівлі для кращого життя: компанія DAW SE відзначила 125 років діяльності

Наприкінці січня 2020 року, виробник будівельних фарб DAW відсвяткував ювілей у рідному місті Обер-Рамштадт. На зустрічі у головному офісі зібралося близько 200 гостей, серед яких багато клієнтів, постачальників, місцевих поважних осіб, а також заслужених колишніх співробітників.

Рівно 125 років тому, 15 січня 1895 року, в Торговому реєстрі м. Гамбург було зареєстровано підприємство “Німецький амфіболовий завод Роберта Мур’яна” (Deutsche Amphibolin-Werke von Robert Murjahn).

Неймовірну історію успіху сімейного підприємства розповів гостям фільм, спеціально підготовлений співробітниками. Значну увагу на вечорі було приділено обговоренню інновацій та майбутніх планів виробника.

Генеральний директор компанії, доктор Ральф Мур’ян, окреслив три головні цінності, що від самого початку були основою успіху родинного бізнесу впродовж п’яти поколінь власників та його співробітників.

«Першою була і є наша вимога до самих себе завжди бути чесним та надійним партнером, цілком у ганзейських традиціях. Перш за все, для наших клієнтів, для всіх інших бізнес-партнерів і, звичайно, для співробітників», - розповів Ральф Мур’ян. Крім цього, компанія вважає своє прагнення до інновацій єдиним способом постійно надавати клієнтам нові переваги, сприяючи їх успіху. Ця риса вирізняє DAW на ринку вже довгі роки. «З усією скромністю, очевидно, що за минулі 125 років DAW вплинула на розвиток своєї галузі численними інноваційними досягненнями. Починаючи від першої, розчинної у холодній воді порошкової фарби Alpinaweiß в 1909 році і до першої фарби, що не містить консервантів, у 2001 році», - говорить пан Мур’ян.

Третя цінність є суттєвою і типовою для сімейних підприємств: «Можливість протягом життя поколінь думати та приймати рішення для досягнення цілей підприємства незалежно від зовнішнього впливу та інвесторів ззовні». “Німецький амфіболовий завод Роберта Мур’яна” від самого початку був і залишається підприємством з німецьким корінням, яке займається розробкою високоякісних продуктів, виробляє їх на власних заводах та до сьогодні на 100 % знаходиться у володінні родини Мур'ян.

Доктор Ральф Мур’ян та доктор Клаус Мур’ян висловили щиру подяку всім тим, хто сприяв процвітанню DAW, за їхні внески. «Успішне минуле стимулює нас надалі зміцнювати будівлі та покращувати їхні показники. Ми прагнемо, щоб якомога більше людей жили і працювали в безпечних для здоров’я, добре спроектованих, екологічно ефективних та сталих будівлях», - наголосив Ральф Мур’ян. Він закликав і далі переслідувати цю соціально важливу мету для загальної користі.

Ретро атмосферу вечору підтримувало музичне супроводження у виконанні струнного квартету Da Ponte, який грав твори, створені в 1895 році. Завершила программу вечору екскурсія територією компанії та новою адміністративною будівлею.

Співробітники DAW брали активну участь у підготовці свята, підтверджуючи слоган ювілею «Ми – родина», з яким у 2020 році пов’язано багато планів.

Влітку заплановане подальше святкування зі співробітниками, а на клієнтів у ювілейному році чекає багато приємних несподіванок.