Різноманітність білого в палітрі Caparol Weiss

Ви коли-небудь замислювалися, чому існує так багато різних відтінків білого кольору?

 Андреа Гіргздіес (Andrea Girgzdies), менеджер ColourDesignStudio, відповіла на це питання:

 Чому так багато відтінків білого?

Кілька років тому з'явився ажіотаж на білий колір. Ця тенденція була відображена не тільки у дизайні продуктів або в автомобільній промисловості. Люди завжди любили оздоблювати стіни у білому кольорі.

 Чому ви підхопили цю тенденцію?

Білий – це чудова тема для дизайна інтер'єру. Оскільки білий колір не просто білий. Є так багато відмінностей відтінків, кожен з яких сильно впливає на атмосферу приміщення. Якщо відтінок білого прохолодний, це може привнести свіжість у кімнату. Якщо він має деякі елементи червоного, це може мати теплий, заспокійливий ефект.

Але велика палітра білого також служить іншим цілям. Подумайте, наприклад, про шафи або дверні коробки. Стає цілком очевидним білий колір стіни відрізняється від білого кольору меблів.

На що ще ми маємо звернути увагу?

Освітлення має великий вплив на відображення кольору в інтер’єрі, тому це слід також враховувати. Тепле світло підкреслює теплий характер відтінку білого кольору, в той час як холодне світло виявляє прохолоду більш холодних відтінків.

Врешті-решт, певний відтінок білого може створити цілеспрямований ефект з точки зору архітектурного стилю або дизайну інтер'єру. Наприклад, класична історична будівля з дубовими підлогами підкреслюється використанням теплого та елегантного відтінку білого кольору, такого як 3D Perlmuttweiß (перламутровий білий).