Привіт з нашої майстерні

Дрібне вдосконалення — великий ефект

Знову в нашій експериментальній майстерні на вас чекають поверхні, які набувають власного характеру лише з кількома невеликими вдосконаленнями.

Досконалий вибір кольорів та їхнього поєднання мають для успішного дизайну стін чи інтер’єру таке саме значення, як і атмосфера чи текстура.

Наприклад, така незначна деталь як розмежування стіни, може мати велике значення, навіть якщо це просто оптичний перехід, що відокремлює різні колірні нюанси або поверхні одна від одної. Такі раптові трюки можуть перетворити монотонну стандартну стіну у витончену поверхню, яка досить відверто сигналізує: «Агов, подивися на мене!». І повірте, ви подивитеся...

Capadecor® Calcino Romantico “Вінтаж” в 3D Palazzo 115

Рівна і гладенька - ось як можна описати мінеральну вапняну поверхню. Радість приносить не лише нанесення, але й естетика згладженої текстури на основі вапна. На додаток до унікальної поверхні, вапно також відзначається стійкими фізичними властивостями.

Є багато причин обрати Capadecor® Calcino Romantico. Легка в роботі консистенція матеріалу робить його «пластичним». Бажана структура опрацьовується під час нанесення першого шару.

 Останній, другий шар заповнює і вирівнює поверхню. Тиск покращує текстуру та впливає на відтінки кольору. Calcino Romantico можна використовувати для створення модних вінтажних поверхонь, вперше представлених в Трендах 2021 з Calcino Romantico «Strandgut».

Подібний вигляд має і експериментальна поверхня Capadecor® Calcino Romantico “Вінтаж”.

Текстурування та обробка поверхні (тут горизонтальна) нагадує покриття, яке витончено постарішало.

Техніка нанесення:

 1. Нанесіть Capadecor® Calcino Romantico у відтінку 3D Palazzo 115 на всю поверхню та створіть текстуру на локальних ділянках за допомогою Maserboy. Через невеликий проміжок часу злегка розрівняйте зернисті ділянки. Енергійне натискання на частини поверхні призначене для створення місцевого ефекту розтріскування.
 2. Нанесіть Capadecor® Calcino Romantico у відтінку 3D Palazzo 115 на всю поверхню та притисніть кельмою.

Capadecor® Calcino Romantico “Діаманти”

Для ефекту «Діаманти», перед нанесенням останнього шару, до суміші додаються блискучі пігменти. Capadecor® Diamonds збагачує поверхню витонченим блиском. Пігменти доступні у трьох відтінках: Diamonds Gold, Silver та Bronze.

 

Техніка нанесення:

 1. Нанесіть Capadecor® Calcino Romantico в 3D Antikweiß за технікою «Автентичність». Додайте 2% Capadecor® Diamonds Silver для накладання останнього шару шпателем.
 2. Створіть трафарет з бажаним візерунком. 
 3. Наклейте трафарет, зафарбуйте візерунок 3D Jura 50, потім видаліть трафарет.

Indeko-plus «Гленчек», натхненний Шотландським нагір'ям — традиційний дизайн в клітинку, переосмислений та адаптований для стіни. Візерунок оживає, завдяки нерівномірно нанесеним кольоровим смужкам, які в деяких місцях майже розчиняються.

Техніка нанесення:

 1. Нанесіть непрозорий шар Indeko-plus в 3D Pinie 15.
 2. Спочатку наносьте вертикальні, а потім горизонтальні смуги відтінком 3D Melisse 35, використовуючи невелику кількість фарби, щоб створити ніжний колірний градієнт. Порада: наносьте матеріал помірно, прокатуйте поверхню кілька разів, поки не досягнете бажаної насиченості.
 3. Повторіть крок №2, але цього разу нанесіть тонші лінії за допомогою відтінку 3D Lavender 40.

 

Ось приклад того, як поверхня стіни може стати беззаперечним акцентом з точки зору кольору та графіки у форматі триптиху: дві техніки в сумісних відтінках, візуально розділені стрілоподібною вставкою. Розташування елементів є гнучким та відкриває можливості для ефектів.

Техніка нанесення шпателем:

 1. Нанесіть на всю поверхню шар MultiStruktur Fein у відтінку 3D Papaya 65.
 2. Гладким шпателем нанесіть матеріали: Metallocryl Interior у 3D Papaya 65 MET, DecoGrund у 3D Palazzo 160, Metallocryl Interior у 3D Palazzo 160 MET, Metallocryl Interior у 3D Papaya 65 MET

Етапи нанесення Capadecor® Stucco Satinato «Діаманти»:

 1. Нанесіть шар Indeko-plus в 3D Papaya 65.
 2. Нанесіть шпателем Stucco Satinato в кольорі 3D Papaya 65.
 3. Нанесіть шпателем Stucco Satinato в 3D Papaya 65 з додаванням 2% Diamonds Bronze.
 4. Зубці в Indeko-plus у 3D Velvet 55.

 Дизайнерка Сабіна Хоффнер та маляр Патрік Ламола
не є професійними кухарями, але мають схильність до нових рецептів.