Caparol Ukraine дбає про безпеку кожного. Заходи протидії COVID-19

Друзі, колеги, партнери,
ситуація, що складається у світі, є викликом для всього суспільства, і головне зараз безпека кожного. Уважне ставлення до свого власного самопочуття та здоров'я iнших - ключова складова для усунення небезпеки COVID-19 якнайшвидше.

Піклуючись про наше з вами здоров’я, хочемо поділитися комплексними заходами, які впроваджуються в Caparol Ukraine задля протидії COVID-19. Що ми вже зробили:
✓ проінформували усіх співробітників та партнерів компанії про превентивні заходи щодо профілактики вірусу;
✓ перевели частину співробітників на дистанційну роботу, постійно залишаючись на зв’язку з колегами та партнерами. В цьому нам допомагають хмарні технології, система електронного документообігу, інтернет та мобільний зв’язок;

✓ усі наради та навчання співробітників проводимо онлайн;
✓ позапланово підключили до медичного страхування абсолютно всіх співробітників;
✓ скасували відрядження співробітників на громадському транспорті та обмежили відрядження на корпоративних автомобілях;
✓ до 31.03 обмежили роботу співробітників, які працюють у торгових мережах та перевели у черговий режим салони Сaparol Center (при змінах у розкладі роботи - будемо повідомляти додатково);
✓ тимчасово призупинили всі оффлайн заходи та навчальні семінари для партенрів та клієнтів, а для співробітників - перевили в режим онлайн.

Такі превентивні заходи, як дотримання карантину, мінімізація контакту з людьми та покращення імунітету в домашніх умовах, допоможуть залишати ситуацію під контролем.
Дбайте про себе та близьких!
Бажаємо всім бути здоровими та дихати на повну!
Слідкуємо за розвитком подій.