Про партнерство Капарол Україна з Дія.Бізнес у Бучі.

Партнерство Капарол Україна з Дія. Бізнес І Буча розпочалося ще у мирному 2021 році, задовго до початку військових дій на території України. Наша команда повірила у цю ідея та допомогла реалізувати її, надавши матеріали, що відомі своєю екологічністю. Завдяки цьому ми створили цілком безпечне приміщення, де було комфортно знаходитися.

У 2022 році, після початку повномасштабного вторгнення, центр постраждав і ззовні, і всередині. Як тільки територія була звільненна і команда Капарол Україна отримала інформацію про пошкодження. Наші спеціалісти визначили проблему та підібрали найоптимальніші вирішення.

Було розроблено систему, в основу якої закладено фарбу CapaSilan, яка ідеально підходить для великих приміщень та відповідає екологічним стандартам E.L.F.

Окрім матеріалів Капарол Україна було надано також і наших фахівців для проведення ремонтних робіт на ділянці. І труднощі скріпили наші партнерські стосунки, тому тепер з впевненістю можемо казати, що Капарол Україна і Дія.Бізнес І Буча — справжні друзі!