Колірна колекція CaparolColor Compact з унікальними відтінками на будь-який смак

CaparolColor Compact – це сучасне, повністю перероблене видання популярного класичного колірника CaparolColor. Швидкий і легкий пошук ідеального кольору для внутрішнього чи зовнішнього застосування - тепер це можливо з 210 кольорами CaparolColor Compact. Яскрава, гармонійна світла серія, інтуїтивне сортування плюс рекомендації для змішування будь-якого відтінку вручну – ось що робить колірник Caparol настільки популярним і незамінним.

Що нового з'явилося в CaparolColor Compact?

Багато що змінилося з точки зору кольору. Є 12 нових сімейств яскравого колірного діапазону для створення акцентів в інтер'єрі. Крім того, з'явилися нові відтінки червоного, зеленувато-синій, «нейтральний» коричневий, три відтінки білого. У колекції збережені популярні класичні відтінки, такі як Terra, Graphit та Nutria.

З технічної точки зору CaparolColor Compact став воістину ноу-хау. Технологія друку колірника дозволяє уникнути ефекту метамерії, адже кольори в палітрі при будь-якому освітленні будуть на 100% відповідати отриманим на поверхні приміщення результатам.