«Капарол Україна» оголосила переможця спеціальної номінації на «Інтер’єр року» 2019

Початок грудня був відмічений врученням нагород найбільшого дизайнерського та архітектурного конкурсу країни "Інтер’єр року 2019". 800 заяв талановитих номінантів на участь у 12 категоріях оцінювало компетентне журі.

Щороку найкращі дизайнери та архітектори України зустрічаються на цій масштабній події, щоб представити свої роботи, надихнутися досвідом колег та побачити динаміку розвитку ринку в цілому. Для них визнання міжнародних та національних експертів є потужним стимулом для роботи та подальшого розвитку.

Одна з номінацій була представлена Caparol Ukraine, яка не могла залишити без уваги цю визначну подію та стала її партнером. Компанія вирішила відмітити в окремій категорії найкращі інтер’єри із використанням матеріалів Caparol. Переможця конкурсу на головній сцені оголосив Олексій Ничипорук, ним став Вадим Зюзюк з проєктом "Ресторан FOG FACTORY, м. Одеса".

Впродовж вручення нагород, у КВЦ "Парковий" був розташований стенд Caparol, де дизайнери та архітектори отримали вичерпну інформацію про технології та новинки бренду. Руслан Мішенін, Олександр Тюрін, Юрій Барановський та Микита Зіновкін спілкувалися з відвідувачами, пропонуючи рішення для оформлення інтер'єрів та фасадів. Надзвичайною популярністю користувалися слоники Caparol, з якими відвідувачі зробили тисячі селфі та професійних знімків.

Віталій Верещагін вручив Вадиму Зюзюку сертифікат на суму 50 000 гривень. “Цього року ми виступаємо не лише партнером “Інтер’єру року”, але й представляємо одну з номінацій. Це велика відповідальність та честь, бути частиною такої визначної події у архітектурному світі”, - розповідає Віталій.