«Капарол Україна» оголосила переможця спеціальної номінації на «Інтер’єр року» 2019
- Caparol Ukraine
- Про компанію
- Новини компанії
- «Капарол Україна» оголосила переможця спеціальної номінації на «Інтер’єр року» 2019
![](/fileadmin/_processed_/2/8/csm_DSC_0871_3233900551.jpg)
Початок грудня був відмічений врученням нагород найбільшого дизайнерського та архітектурного конкурсу країни "Інтер’єр року 2019". 800 заяв талановитих номінантів на участь у 12 категоріях оцінювало компетентне журі.
Щороку найкращі дизайнери та архітектори України зустрічаються на цій масштабній події, щоб представити свої роботи, надихнутися досвідом колег та побачити динаміку розвитку ринку в цілому. Для них визнання міжнародних та національних експертів є потужним стимулом для роботи та подальшого розвитку.
Одна з номінацій була представлена Caparol Ukraine, яка не могла залишити без уваги цю визначну подію та стала її партнером. Компанія вирішила відмітити в окремій категорії найкращі інтер’єри із використанням матеріалів Caparol. Переможця конкурсу на головній сцені оголосив Олексій Ничипорук, ним став Вадим Зюзюк з проєктом "Ресторан FOG FACTORY, м. Одеса".
Впродовж вручення нагород, у КВЦ "Парковий" був розташований стенд Caparol, де дизайнери та архітектори отримали вичерпну інформацію про технології та новинки бренду. Руслан Мішенін, Олександр Тюрін, Юрій Барановський та Микита Зіновкін спілкувалися з відвідувачами, пропонуючи рішення для оформлення інтер'єрів та фасадів. Надзвичайною популярністю користувалися слоники Caparol, з якими відвідувачі зробили тисячі селфі та професійних знімків.
Віталій Верещагін вручив Вадиму Зюзюку сертифікат на суму 50 000 гривень. “Цього року ми виступаємо не лише партнером “Інтер’єру року”, але й представляємо одну з номінацій. Це велика відповідальність та честь, бути частиною такої визначної події у архітектурному світі”, - розповідає Віталій.