«Слідуй трендам»: Caparol Ukraine презентувала колірні тенденції 2018 року

12 квітня Caparol Ukraine зібрала українських дизайнерів і архітекторів, щоб поділитися провідними колірними тенденціями 2018 і розповісти про сучасні рішення, актуальні у зовнішньому і внутрішньому оздобленні приміщень.

Дизайнери й архітектори з усієї України зібралися на закриту зустріч «Слідуй трендам», організовану Caparol Ukraine. В рамках заходу пройшла панельна дискусія про те, як впливати на інтер'єрні та екстер'єрні тренди в нашій країні. Європейські та українські та фахівці галузі поділилися досвідом впровадження сучасних дизайнерських рішень та розповіли про майбутні тенденції в оздобленні приміщень.

Маркетинг-директор Caparol Ukraine Олексій Ничипорук розповів про інноваційні рішення Сaparol в питаннях безпеки продуктів компанії для здоров'я людини: «Наші стандарти якості в фарбах для внутрішніх поверхонь перевершили європейські стандарти екологічності більш ніж в 30 разів».

Провідні українські дизайнери та архітектори Піт Шалімов і Наташа Єгорова поділилися досвідом реалізації проектів в Україні, в яких вдалося застосувати яскраві і сміливі колірні рішення. Вони розповіли про естетичні та культурологічні особливості застосування кольору в дизайні приміщень, а також про те, як переконати замовника відмовитися від тривіальних рішень, чого очікувати в дизайні приміщень найближчим часом, які елементи слід впроваджувати, а від чого варто відмовитися.

Корінна Шухманн, провідний фахівець в Caparol ColourDesignStudio, поділилася ключовими колірними рішеннями 2018 року. За її словами, на противагу сучасним мегатрендам, глобалізації, діджіталізаціі і мобільності людина шукає відчуття рідного дому, яке створюється завдяки почуттю довіри, спокою і комфорту. Саме тому кольором 2018 був обраний Patina 40 - глибокий, благородний трав'янисто-зелений тон.

Про тренди мало знати, їм необхідно слідувати і втілювати їх в життя. Тому для команди Caparol важливим вектором діяльності є робота з майстрами, архітекторами і дизайнерами, адже саме вони втілюють в життя кольорові історії об'єктів. Зустріч «Слідуй трендам» є втіленням бажання розвивати індустрію і підтримувати професіоналів у впровадженні не тільки естетичних і функціональних, а ще й екологічно безпечних рішень, адже здоровий спосіб життя сьогодні є одним з ключових світових трендів.