Сімейство Caparol CapaLatex - оновлення в інтер’єрних продуктах Caparol

Caparol завжди має чим здивувати своїх клієнтів. Напередодні зими, бренд розширює продуктову лінійку тонкошаровими матеріалами сімейства CapaLatex. Це три інтер'єрні фарби, призначені для створення ультратонких, довговічних та стійких до миття покриттів всередині приміщень. 

Фарби CapaLatex 2, 4 та 8 мають свої індивідуальні характеристики, але деякі з них є спільними для всіх продуктів сімейства:

  • створення надтонкого покриття;
  • стійкість до миття;
  • водорозчинність;
  • легкість нанесення;
  • висока покривна здатність;
  • екологічність;
  • високий ступінь білизни.

Рецептури продуктів оптимізовані для безповітряного нанесення AirFix. Вони будуть доречними у будь-яких житлових та офісних приміщеннях, а також місцях загального користування.

Глибоко-матова CapaLatex 2призначена для покриття гладких поверхонь стін та стель, що потребують періодичного очищення. Вона легко наноситься, не залишає стиків та ідеально підходить для швидкого ремонту. Фарба розрахована на приміщення з помірними експлуатаційними навантаженнями.

Матова, ультратонка інтер'єрна фарба CapaLatex 4 використовується для створення міцних покриттів на гладких або фактурних основах всередині приміщень з нормальним рівнем експлуатаційного навантаження. Вона має подовжений відкритий час роботи і легко розподіляється по поверхні, не залишаючи смуг. 

Шовковисто-матова CapaLatex 8, завдяки надлегкому нанесенню, високому ступеню білизни та високій покривній здатності підходить для ремонту будь-якої складності у приміщеннях з високим рівнем експлуатаційного навантаження. Вона створює довговічні та міцні покриття на гладких або фактурних основах та є ідеальною для використання на великих об'єктах.

Отже, інновації Caparol вже чекають, щоб оздобити ваші приміщення, створивши довговічні, ультратонкі та стійкі до миття покриття з матеріалами CapaLatex. Спробуйте і переконайтеся, що з матеріалами Caparol ваші стіни будуть здатні на більше!