Прикрасимо життя дітям: «Капарол Україна» долучилася до розфарбовування муралу одеського інтернату для дітей з вадами слуху

Соціальна інтеграція людей з обмеженими можливостями в Україні лише набирає оберти. Кожен крок важливий: дитячі майданчики, благодійні фестивалі, творчі ініціативи – кожна подія наближає нас до світових стандартів. Те, яке майбутнє чекає на таких людей, які можливості вони матимуть, залежить від соціально відповідального бізнесу та кожної свідомої особистості. Що кожен може зробити вже сьогодні, щоби подарувати людям із обмеженнями краще «завтра»?

Нещодавно в Одесі відбулася подія «Прикрасимо життя дітям» за ініціативою Studio Peach та міжнародного благодійного фонду «Промінчики щастя». Під керівництвом досвідчених художників Studio Peach було розписано 33,5 м2 фасадних стін одеського інтернату №97 для дітей зі слабким слухом.

Серед двохсот запрошених гостей події були присутні діти, їх батьки, небайдужі родини, а також публічні люди: бізнесмен Анатолій Іванкевич, спортсмен Віталій Гілевич, актор Андрій Мурашкін, актриса Оксана Філоненко, починаюча модель з інвалідністю Валентина Хоружа. На запрошених чекали сюрпризи та сувеніри, смачні почастунки і, звичайно, велика кількість фарби для розмальовування стін інтернату.

Для вихованців інтернату проект став масштабним сеансом арт-терапії, в результаті якого на сірих стінах будівлі з’явилися пагорби, тварини, діти, розквітли квіти та засяяло сонце. Studio Peach заздалегідь провели попередню обробку стіни та нанесли контур.

Для того, щоб малюнок зберігся на фасаді якнайдовше, «Капарол Україна» надала молодим художникам вдосталь необхідних матеріалів. Тепер до архіву благодійних метрів компанії, яка регулярно бере участь у соціально значущих проектах, можна додати і площу фасаду одеського інтернату.

Для дітей цей проект подарував неймовірну радість: не кожного дня можна малювати на такому величезному полотні, як стіна! Ми віримо, що подібні ініціативи допомагають дітям відчувати себе частиною суспільства та наповнюють їх серця вірою у яскраве майбутнє.

Компанія «Капарол Україна» продовжує долучатися до цікавих соціальних проектів із творчим напрямком. Мета проекту «Прикрасимо життя дітям» – інтеграція дітей з інтернату до звичайного суспільства – і вона повністю співзвучна корпоративним цінностям світового виробника фарб. Адже діти, що мають яскраве, різнобарвне дитинство, виростають яскравими особистостями, які потім додають відтінків цьому всесвіту.