Зміни в керівництві ДП «Капарол Україна»

Генеральним директором ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» призначено Віталія Юрійовича Верещагіна

Рішенням власників компанії DAW SE з 3-го грудня 2019 року на посаду генерального директора ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» призначений Віталій Верещагін. Упродовж 7 років Віталій плідно працював на посадах фінансового менеджера, фінансового директора, в.о. генерального директора та директора. За цей період в компанії відбулася трансформація бізнес-процесів, впроваджені IT-технології, що дозволили оптимізувати процедури на підприємстві та оперативно вирішувати велику кількість питань, CRM-система для ефективного ведення бізнесу та продуктивної взаємодії з партнерами, а також реалізовано великий проєкт з відкриття в Україні нових виробничих потужностей - лінії з виготовлення сухих будівельних сумішей.

«Ми, як дочірня компанія міжнародного сімейного концерну з німецьким корінням, поєднуємо в собі сталі цінності родинного бізнесу та інноваційні підходи для задоволення потреб клієнтів. Головною метою є зростання культури будівельного ринку України за рахунок впровадження європейських стандартів ведення бізнесу», - зазначає Віталій.

Віталій Верещагін також є ментором для молодих інноваторів в рамках програми Young SDG Innovators від UN Global Compact, що реалізує проєкти, які допомагають наблизитися до досягнення Цілей сталого розвитку.

Директором ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» призначено Олексія Івановича Ничипорука

Директором ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» призначено Олексія Ничипорука, який працював на позиції директора з маркетингу протягом останніх чотирьох років. Починаючи свою кар’єру у компанії з менеджера комерційного відділу у далекому 2003 році, Олексій пройшов через всі етапи становлення дочірнього підприємства DAW SE. Впродовж цього часу бізнес німецького концерну в Україні був диверсифікований по каналам продажів та асортиментним портфелям, було системно реалізовано ряд відомих проєктів з реставрації пам’яток архітектури (Софіївський Собор, Андріївська церква, Успенський собор, ін.) та проєктів реконструкції (НСК «Олімпійський», ін.), створено департамент маркетингу з ефективним менеджментом, команда якого у 2019 році визнана материнською компанією переможцем «Brand Awareness Challenge».

«Задоволення потреб нашого споживача у кращий для нього спосіб забезпечить реалізацію місії компанії DAW SE: «Better building performance. Better life. Since 1895». Постійний рух вперед – цими словами можна охарактеризувати діяльність «КАПАРОЛ УКРАЇНА». Ми відкриті до змін, до впровадження нових технологій та бізнес-процесів. Досвід показує, що інноваційні рішення та амбітні цілі завжди виводять нас на новий якісний рівень», - ділиться Олексій Ничипорук.

ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» є дочірнім підприємством німецького концерну DAW SE і успішно працює на ринку України вже 16 років. Завдяки багаторічному досвіду роботи в компанії, нове керівництво має глибоке розуміння цінностей та стратегії розвитку компанії, що стане ключовим інструментом для поєднання сучасних вимог до бізнесу з пріоритетами DAW SE.