«Ефективні рішення з термомодернізації будівель» – актуальна тема на Х Всеукраїнському Форумі

Важливість обговорення питань, що стосуються сфери житлово-комунального господарства та діяльності ОСББ підкреслює проведення щорічного Всеукраїнського Форуму, що вже вдесяте відбувся у Львові, зібравши 250 учасників. Щорічно на території цієї події активно обговорюються різноманітні питання в житлово-комунальній сфері України, розглядаються пропозиції щодо покращення умов для діяльності ОСББ, а також сучасні бізнес-тенденції в сфері енергоефективності як вигідної інвестиції в майбутнє.

На сьогоднішній день термомодернізація є одним із найактуальніших напрямків при вдосконаленні житлово-комунальних умов, адже вона допомагає створити не тільки комфортні умови проживання в домівці, а й суттєво скоротити витрати на опалення. При підтримці держави та вільного доступу до необхідної інформації, представникам громади будинку чи об’єднання будинків необхідно знайти оптимальне ефективне рішення для втілення проекту вдосконалення будинків.

Маючи неабиякий досвід в теплоізоляції фасадів з 1957 року, Caparol вже більше 60 років працює над підвищенням енергоефективності систем теплоізоляції, їх зовнішньої привабливості та стійкості до атмосферних явищ. Компанія «Капарол Україна» не змогла не поділитися теоретичними та практичними знаннями на Форумі, організувавши панельну дискусію в рамках заходу. Якісна термомодернізація, можливості та основні помилки її впровадження – це основні моменти, на яких будувалася дискусія. Крім того, такі системи утеплення від Caparol мають безліч переваг, про які розповів Вячеслав Любімцев, серед них:

  • термін експлуатації не менше 25 років;
  • окупність інвестиція – від 7 років;
  • надійно захищає від природніх явищ;
  • залишає фасад гарним та чистим надовго;
  • захищає фасад від механічних ушкоджень.

Щоб на реальному прикладі показати застосування ефективних рішень з теплоізоляції від Caparol, було представлено втілений при співпраці з ОСББ проект ефективної термомодернізації, що вже економить 50% вартості опалення своїм співвласникам - будинок старого житлового фонду (70-ті роки) в Луцьку.

Інвестиція мешканців у власний добробут та робота в команді зі спеціалістами Caparol Сenter є зразком вдосконалення та утеплення житла із 100% гарантією успіху. Під час дискусії розглянули основні кроки з його теплоізоляції з боку ОСББ, яке представляла Член Наглядової ради державної установи «Фонд енергоефективності» Юлія Сабатюк, з боку підрядної організації на актуальні питання про втілення проекту відповідав директор ПП «Дім Фасадів» Андрій Ковальчук. Необхідність енергоаудиту та ключові моменти його проведення презентував директор проектної організації ТзОВ «РБК Пектораль» Юрій Карпович.

Рішення для теплоізоляції фасадів можна було не тільки побачити на окремому стенді Caparol, а й протестувати їх на міцність за допомогою тесту «падаючої кулі». Висока ударостійкість системи витримала всі удари та довела свої відмінні характеристики.

Всеукраїнський Форум ОСББ ще раз показав велику зацікавленість представників громад у темі енергозбереження та рішень, які б задовільнили всі їх потреби. А Caparol Ukraine, в свою чергу, поділилася своїм досвідом, надав практичні поради та вичерпні відповіді на всі питання.