Нова вигідна упаковка улюбленої фарби Caparol Samtex - 15 л

Безповітряне фарбування Airfix дозволяє професіоналу швидко, якісно та без зайвих зусиль створити рівномірне покриття на стінах і стелях. Для нанесення у безповітряний спосіб радимо вибирати фарби, що якнайкраще підходять для цього: глибокоматова Caparol Samtex 3 і  шовковисто-матова Caparol Samtex 7 саме такі!

Пропонуємо вам нову упаковку фарб сімейства Samtex, об’єм якої спеціально розрахований, щоби бути комфортним і відповідати потребам споживача. Ємність об’ємом 15 літрів зручна для використання у безповітряний спосіб на всіх рівнях риштувань.

Caparol Samtex 3 —для створення гладких, стійких до миття покриттів, які зберігають структуру, всередині приміщень з елегaнтною, глибоко-матовою поверхнею. Чудово підходить для покриття структурних, рельєфних, тиснених шпалер, скло-шпалер, добре підкреслює структуру глибоким матовим ефектом. Фарба без шкідливих емісій і розчинників, а також ні під час обробки, ні під час висихання фарби не виділяються речовини, шкідливі для здоров’я.

Caparol Samtex 7 —для створення гладких, міцних покриттів всередині приміщень із шовковисто-матовою поверхнею, що зберігають структуру. Стійка до витирання, особливо придатна для поверхонь, що зазнають значних навантажень. Тонкошарова та чудово підходить для покриття структурних, рельєфних, тиснених шпалер, скло-шпалер, добре підкреслює структуру шовковисто-матовим ефектом.

Пропонуємо переглянути відео-інструкцію, як саме використовувати фарбу для безповітряного нанесення.