Caparol запускає Spectrum mobile - мобільний додаток для роботи з кольорами

 Для розробки дизайну фасадів і внутрішніх приміщень можна використовувати як запропоновані фото з галереї, так і власні фотографії. Серцем додатку є функція «живого відео», коли реальний об’єкт забарвлюється миттєво в режимі відеоперегляду. Її зручно використовувати безпосередньо на будівельному майданчику.

Ще один витончений інструмент полегшить роботу колориста: анімований колірний мікшер визначає точне співвідношення між тонами CaparolColor Compact, що дозволить швидко домогтися бажаного відтінку під час виконанні робіт.

З інноваційним додатком SPECTRUM_mobile Caparol продовжує оцифровувати колірні рішення продуктів. Новий додаток від Caparol розширює можливості у використанні мобільних пристроїв фахівцями. Крім того, його інтегровано з іншими представниками сімейства SPECTRUM — тепер можна надіслати дизайнерський проект клієнту (функція split), отримати його назад, а потім обробити, наприклад, у SPECTRUM_express.

Додаток максимально зручний у використанні: поверхні створюються швидко й інтуїтивно зрозуміло із використанням кольорів із різних колекцій Caparol, таких як 3D-система PLUS, CaparolColor Compact і Caparol Trendfarben. Інтерактивні кольорові гами перегортаються простим рухом пальця. Тут також міститься технічна інформація про продукти (Machbarkeit, Hellbezugswert en Mischverhältnis). Є опція відображення кольорів у форматі кольорової палітри й фільтрації залежно від різних показників.

 

Просто спробуйте: додаток доступний для iPhone, iPad-пристроїв безкоштовно.