Caparol Ukraine стала фіналістом конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку — 2021»

Проєкт Навчального центру Caparol став фіналістом конкурсу в рубриці “Суспільство”.

“Метою проєкту було створити комплексну систему підготовки та підвищення кваліфікації партнерів, заради досягнення їхніх індивідуальних цілей. Це сприяє нашим довгостроковим та ефективним взаємовідносинам, підвищує культуру споживання якісних будівельних рішень та формує на ринку культуру бренд-амбасадорів, які пробуджують потреби, породжують лояльність та готовність стати  постійним клієнтом”, - розповідає CEO Caparol Ukraine Віталій Верещагін.

Компанія створила єдину екосистему навчання, поєднавши в тренінгових програмах регулярні базові та спеціалізовані offline зустрічі, презентаційний та навчальний відео-контент, розгляд систем сертифікації, створення та впровадження lms-системи, а також освітню колаборацію з партнерами.

В результаті було створено 25 навчальних відео, проведено 50 offline тренінг і ще 10 буде проведено до кінця року, організовано 12 вебінарів. Загальний обсяг охопленої аудиторії склав 2 171 300 осіб онлайн та 350 - офлайн.

Нагорода «Партнерство заради сталого розвитку» вручається з 2018 року  Мережею Глобального договору ООН в Україні з метою просування Цілей сталого розвитку та сприяння партнерству між бізнесом, бізнес-асоціаціями, урядами, громадянським суспільством й академічними установами.

На конкурс 2021-року було подано близько 100 заявок з країн Східної Європи. Переможців та фіналістів обирали за категоріями: Суспільство, Планета, Мир та  Економічний розвиток. 

Caparol Ukraine є членом ГД ООН в Україні з 2019 року. Компанія будує свої бізнес-процеси згідно з його принципами та принципами корпоративної соціальної відповідальності. Нагорода «Партнерство заради сталого розвитку» покликана дати поштовх керівництву і працівникам компаній, а також уряду, дотримуватися у своїй діяльності корпоративної соціальної відповідальності та впроваджувати кампанії, що можуть вдосконалювати світ вже сьогодні.