Трендові кольори 2017 року

У сучасному світі, ДІМ призначений для відпочинку після продуктивного робочого дня. Домашній інтер'єр повинен бути максимально функціональним і комфортним одночасно. Обстановка в будинку розповідає про переваги і характерах мешканців житла. Домашній затишок полягає не тільки в якісному ремонті, але і в приємних дрібницях, таких як ваза, ємність для зберігання продуктів або кашпо для квітів та інші аксесуари. Насамперед, потрібно створити кольорову гаму. Щоб модний інтер'єр 2017 року відповідав критеріям тренду, потрібно розібратися, які кольори і стилі були популярні в 2016 році.

Тенденція минулого року це - екологічність, вона залишається і в 2017 році. Це вибір чистих матеріалів - пробкових покриттів, бамбукової підлоги, меблів без вмісту формальдегіду, фарби на водній основі.

Дизайнери стверджують, що звичні пастельні тони, які були в моді в 2016 році, відходять на другий план. Прийшов час зануритися в екзотичний світ фарб.

Трендовий марсала набирає обертів. Переливи червоного відтінку, особливо винного, виступають не тільки як акцент, але і претендують на велику площу. Приглушено вишневі тони, блякло сливові, малинові, гранатові, бордо. Такі кольори підійдуть для динамічних людей. Подібний інтер'єр в цьому році надає будинку тепла, прилив нових сил і бадьорості. Для більш спокійних людей краще уникати таких кольорів, пом'якшивши його сірим, мідним, блідим чи золотим. Вигляд кімнати відразу стане спокійним і естетичним.

Кораловий колір - підходить для енергійного, завзятого характеру. Дитяча кімната ідеально буде виглядати в червоній гамі. Відмінним контрастом стануть бірюза, теракот, зелений, чорний, гірчичний.

Пом'якшать корал салатовий, бежевий, ніжний блакитний, молочно-білий.

Сяючий жовтий несе тепло, спокій. Незважаючи на пікантність цього кольору, його не рекомендують використовувати на великій площі (стелю, стіни, плиткові покриття ванни). Жовтий, лимонний, шафранний, неоновий - ці півтони підходять до зеленого, білого, коричневого.

Затіявши гру з палітрою, краще поєднувати протилежні кольори з основою. Це допоможе уникнути перезавантаження вашого будинку.

З допомогою графічної програми Spectrum, яка була розроблена спеціально для створення власних колірних рішень, ви можете створити кольорову гаму для себе.

Програма дозволяє створювати фотографічно реалістичні зображення проектів на підставі фотографій фасадів / приміщень і численних фото-зразків.

У вас є можливість ще до початку ремонту приміщення підібрати кольори і фактуру покриттів для стін, підлоги і стелі.

Завдяки цьому тепер ви можете підібрати колір або відтінок не тільки покриттів, але і меблів та елементів декору.

У новій онлайн версії програми розробники додали такі можливості:

• величезна кількість прикладів інтер'єрів і екстер'єру;

• 3 готових пропозиції по дизайну для кожного з прикладів;

• структури декоративних поверхонь;

• перелік продуктів.

За допомогою даної програми можна показати елемент інтер'єру / фасаду із застосуванням матеріалів Caparol, в ній представлені кольорові колекції і колірники Caparol, а також часто використовується інші системи кольорів NCS, NMC, RAL.

Заходьте за посиланням ua.spectrumexpress.eu і оцінюйте всі переваги нової онлайн версії Spectrum.