Нові кольорові тенденції від Caparol

Нові кольорові тенденції від Caparol для внутрішніх робіт: теракотовий, хакі та яскраво-синій, м’ятний, абрикосовий та жовтий, очеретяний та  приглушений червоний.

Експерти компанії Caparol визначили трендові кольори на майбутній рік та представили їх на виставці «BAU 2017» у Мюнхені. Переважно це природні пастельні та земляні тони у поєднанні з ефектними акцентами. «Як ми бачимо, з’явилося багато пастельних відтінків, - говорить директор зі зв’язків зі ЗМІ Корінна Шухманн. – У поєднанні з яскравими кольорами вони стануть прекрасним вибором для оформлення внутрішніх приміщень».


Експертна група включила 28 кольорів у поточну трендову колекцію для оформлення стін. Загальне враження спокійне, приглушене, розслаблене. Дім – як місце, де можна було б зупинитися. Але без нудьги: у тренді зараз  помітні кольори, такі як інтенсивний королівський синій або навіть коньячний. «Синій вже деякий час актуальний та зустрічається все частіше, - пояснює архітектор Зібілле Абель. - Різкий зелений колір минулих років у 2017 більше не зустрічається. Знову повернувся теракотовий, але з більш сучасними прохолодними тонами. Без середземноморських помаранчево-коричневих відтінків, які були присутні декілька років».

Чотири набори кольорів як натхнення

З 16 основних тонів було складено чотири набори кольорів. Жодних загальних рекомендацій, а лише самі ідеї та імпульси для вдалої гармонії. Кожна з чотирьох добірок містить у собі певний кольоровий задум.

Яскравий теракотовий, синій та хакі

Земляний та природній, теплий та затишний, але при цьому зі штрихом сучасності: теракотовий відкрив себе по-новому у пастельних фарбах. Без середземноморської важкості, він інтерпретується у сучасному стилі ретро. Хакі створює фон для підбірки кольорів. Енергійний королівський синій надає свіжості.

Яскравий м’ятний, жовтий та абрикосовий

Пастельний набір з 50-х виглядає зараз по-спортивному круто. М’ятний, абрикосовый та яскравий, іскристий жовтий об’єднуються у легкій, свіжій сучасності. Антрацитовий створює незвичний контраст.

Яскравий коньячний, синій та жовтий

Коньячний – трендовий відтінок, який асоціюється з витонченою шкірою. Комбінація зі світло-сірим надає йому блиску. Глибокий синій колір посилює ексклюзивність цієї підбірки кольорів. М’який, приглушений жовтий з відтінком карі надає вихід вільному сяянню.

Яскравий червоний та очеретяний

Чи може червоний колір бути м’яким та гармонійним? Так, може! Червоний зараз не лише є самостійним тоном, зараз є популярними різні комбінації відтінків. Наприклад, інтенсивний щербетний червоний та його м’який, пастельний варіант. Білий колір надає блиску, а очеретяний – приємної м’якості.


Бажаєте підібрати потрібну комбінацію? На допомогу прийдуть експерти від Caparol - компетентного партнера у сфері архітектури та ремісничого виробництва. Професійні консультанти салон-магазинів Caparol Center знають індивідувальні уподобання своїх клієнтів та конкретні вимоги різних приміщень. Вони пропонують свої ноу-хау. Чотири набори кольорів стали вдалими рецептами для натхнення, проте вони далеко не повністю розкривають можливості сполучень. У рамках однієї підбірки можна комбінувати навіть окремі тони між собою. Серед 28 тонів кожен зможе знайти власних фаворитів. «Трендові кольори можуть та мають використовуватися індивідуально», - підкреслює Зібілле Абель. Кожна комбінація створює додаткове враження від приміщення, нову атмосферу. Є також безліч можливостей посилити ефект за допомогою цікавих поверхонь у модних відтінках – від шорсткуватих та блискучих до оксамитово-матових, від шовковисто-блискучих до сільських та елегантних.


На веб-сторінках www.caparol.ua та www.caparol-center.ua можна знайти інші захопливі та натхненні історії про тренди Caparol та набори кольорів 2017 року.