Компанія Сaparol стала членом спільноти промислово-торговельної палати (AHK)

Компанія Сaparol стала членом спільноти Німецько-української промислово-торговельної палати (AHK), тим самим роблячи свій внесок у розвиток українсько-німецьких економічних відносин.

Міжнародна мережа AHK є ефективним інструментом для підтримки роботи німецьких компаній у світі, а також іноземних компаній у Німеччині. Головним завданням співтовариства є допомога в налагодженні ділових контактів, виведення нових продуктів на ринок, підтримка у відносинах з органами місцевої влади, організація дослідження ринків, підбір персоналу тощо.

Ця мережа об’єднує виробників, які ведуть бізнес з Німеччиною, з метою захисту їхніх інтересів на державному рівні. Будучи дочірньою компанією німецької групи DAW SE, Caparol приєдналася до інших підприємств AHK, які підтримують двосторонні економічні зв’язки.

«Членство в Німецько-українській промислово-торговельній палаті — це для Caparol логічний і послідовний крок в інтеграції компанії в бізнес-середовище, в якому її учасники поділяють такі цінності, як ведення чесного і відкритого бізнесу.

«Участь в АНК — це вагомий голос, що вступає в діалог з політичними, економічними та управлінськими структурами в питаннях створення оптимальних умов для міжнародного бізнесу в країні. Для нас це перспектива співпраці з партнерами, обміну досвідом з колегами та стимулювання ефективних змін в українсько-німецьких бізнес-відносинах», — коментує директор з маркетингу ДП «Капарол Україна» Олексій Іванович Ничипорук.