Нічого зайвого, тільки світло: офіс «ЕУЛАЙФ ГРУП» оновлено матеріалами Caparol

Лаконічний простір офісу «ЕУЛАЙФ ГРУП» оформлено у біло-сірій гамі з використанням матеріалів Caparol. Серед них шпаклювальна маса Glattspachtel, стійка до стирання латексна фарба Samtex 20 E.L.F., шовковисто-матова латексна фарба Samtex 7 E.L.F. для поверхонь із навантаженнями. Естетику приміщенню додала декоративна штукатурка Capadecor Stucco Eleganza та створені нею напів-глянцеві поверхні з металевим ефектом.

Відремонтоване приміщення має атмосферу ясності та щирості. Світлі стіни, оформлені в техніці «Перламутровий блиск», примножують кількість денного світла в кімнаті, вражають ефектом м'якості та свіжості. Такі самі стіни супроводжують гостей і вздовж сходів, від центральних дверей офісу. В головній залі можна побачити акцентні поверхні, оформлені у насиченому сірому кольорі. Одна з них виділяє зону ресепшена, спонукаючи відвідувачів інтуїтивно зупинитися поруч.

Важливо, що і співробітники, і клієнти «ЕУЛАЙФ ГРУП» будуть перебувати у офісі, відремонтованому безпечними та якісними матеріалами Caparol. Обираючи продукти для ремонту екологічного стандарту ELF, компанія зробила вибір на користь комфортного мікроклімату та здоров’я тих, хто знаходиться на локації. Впевнені, що клієнти «ЕУЛАЙФ ГРУП» оцінять сталий підхід компанії до оформлення робочого приміщення.