Нічого зайвого, тільки світло: офіс «ЕУЛАЙФ ГРУП» оновлено матеріалами Caparol

Лаконічний простір офісу «ЕУЛАЙФ ГРУП» оформлено у біло-сірій гамі з використанням матеріалів Caparol. Серед них шпаклювальна маса <link produkti shpaklivki-ta-shtukaturki inter-jerni-shpaklivki glaettspachtel>Glattspachtel, стійка до стирання латексна фарба <link produkti farbi inter-jerni-farbi inter-jerni-tonkosharovi-farbi samtex-20-elf>Samtex 20 E.L.F., шовковисто-матова латексна фарба <link produkti farbi inter-jerni-farbi inter-jerni-tonkosharovi-farbi samtex-7-elf>Samtex 7 E.L.F. для поверхонь із навантаженнями. Естетику приміщенню додала декоративна штукатурка <link produkti dekorativni-pokrittja gladki-pokrittja stucco-eleganza>Capadecor Stucco Eleganza та створені нею напів-глянцеві поверхні з металевим ефектом.

Відремонтоване приміщення має атмосферу ясності та щирості. Світлі стіни, оформлені в техніці «Перламутровий блиск», примножують кількість денного світла в кімнаті, вражають ефектом м'якості та свіжості. Такі самі стіни супроводжують гостей і вздовж сходів, від центральних дверей офісу. В головній залі можна побачити акцентні поверхні, оформлені у насиченому сірому кольорі. Одна з них виділяє зону ресепшена, спонукаючи відвідувачів інтуїтивно зупинитися поруч.

Важливо, що і співробітники, і клієнти «ЕУЛАЙФ ГРУП» будуть перебувати у офісі, відремонтованому безпечними та якісними матеріалами Caparol. Обираючи продукти для ремонту <link aktualno dlja-tikh-khto-piklujetsja-pro-zdorov-ja ekologichnii-standart-elf>екологічного стандарту ELF, компанія зробила вибір на користь комфортного мікроклімату та здоров’я тих, хто знаходиться на локації. Впевнені, що клієнти «ЕУЛАЙФ ГРУП» оцінять сталий підхід компанії до оформлення робочого приміщення.