Кольори, що не вигорають
Кольори, що не вигорають

Технології NQG та NQG³: Інновація в області захисту фасадів

NQG³ - новітня технічна розробка для захисту фасадів.

Компанія Caparol домоглася успіху в удосконаленні технології нанокварцової решітки (NQG). Тепер з'явилося нове покоління NQG³ з поліпшеною рецептурою і ще більш швидким висиханням поверхні. Завдяки NQG³ фасади довше залишаються чистими, у водоростей і грибків практично немає шансів, а кольори зберігаються тривалий час.

Випробувана технологія NQG³ створює міцну поверхню, не схильну до термопластичности (розм'якшення) навіть при екстремальній спеці (наприклад, в розпал літа). Це дозволяє уникнути прилипання частинок бруду, пилу і спор. Все, що на короткий час залишається на фасадах, змивається не пізніше, ніж під час наступного дощу.

В технології нанокварцової решітки, під час виготовлення органічного в'яжучого наночастинки силікату міцно і нерозривно з'єднуються з частинками високоякісного в'яжучого. В результаті утворюється міцний  каркас з неорганічними пігментами, що підвищує стійкість колірних тонів.

Технологія нанокварцової решітки NQG (Nano-Quarz-Gitter Technologie).

Запатентована компанією Caparol технологія нанокварцової решітки NQG дозволила отримати продукти, що мають неординарні властивості. Нано-кварцові частинки, що становлять основу цих продуктів, рівномірно розподіляються і утворюють при створенні плівки тривимірну гратчасту структуру, яка виступає своєрідним «каркасом», який створює тверду поверхню і стабілізує шар фарби. Все це дозволяє мінімізувати ефекти термо- і гідропластічності, завдяки чому фасад залишається у своєму первозданному вигляді й не потребує косметичного і капітального ремонту максимально довгий час.

Технологія NQG - тільки найкраще для фасаду:

  • тривала чистота
  • найвища атмосферостойкость
  • відмінна покриваність
  • висока стійкість кольору
  • захист фасаду надовго

Thermosan NQG

Нова комбінація в'яжучих на основі силіконової смоли з інтегрованою структурою нано-кварцевої решітки для чистих фасадів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

AmphiSilan NQG

Капілярно-гідрофобна, мінеральна, матова фасадна фарба.
Нове сполучення силіконової смоли і в'яжучого з інтегрованими
кварцевими наноструктурами для чистих фасадів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Capadur Wetterschutzfarbe NQG

Фарба для зовнішніх дерев’яних поверхонь, що розбавляється водою; для нанесення стійких покриттів, що надовго залишаються чистими.

ДЕТАЛЬНІШЕ