Для тих, хто піклується про здоров'я
Для тих, хто піклується про здоров'я

Для тих, хто піклується про здоров'я

Завершальний етап майже будь-якого ремонту — фарбування стін та стелі. Вибір фарб сьогодні надзвичайно великий, тому необхідно знати як правильно підібрати фарбу для ремонту оселі. Обираючи фарбу, більшість людей звертає увагу на колір, ціну, упаковку продукту, і зовсім забуває про важливість складу матеріалу. І дарма, адже неякісна фарба не лише має неприємний запах при нанесенні, але й у довготривалій перспективі викликає серйозні проблеми зі здоров'ям.

Більшість сучасних фарб виготовляють на водній основі, додержуючись стандартів. Проте, залишаються недобросовісні виробники, які створюють фарби з великим вмістом летких органічних сполук (ЛОС), вплив яких майже не помітний одразу, але  значно знижує загальний стан здоров'я при тривалій взаємодії.

Caparol піклується про своїх споживачів. Саме тому, для нас важливо аби всі матеріали для Вашого ремонту було зроблено з якісних та безпечних компонентів.  З 1985 року ми створюємо екологічні фарби, які не завдають шкоди здоров’ю. Навіть при постійному контакті з матеріалами під час нанесення, висихання та експлуатації, ви та ваша родина можуть дихати на повну! 

Відкрийте для себе цікаву інформацію про безпечні продукти
 
 

Нові вимоги до безпеки лакофарбових матеріалів

Нові вимоги до безпеки лакофарбових матеріалів

Олексій Ничипорук, директор з маркетингу Капарол Україна поділився інформацією про нововведення та актуальну позицію компанії щодо них.
Чи думаєте ви про безпеку для здоров'я, обираючи фарбу?

Чи думаєте ви про безпеку для здоров'я, обираючи фарбу?

В інтерв'ю Віталій Верещагін, директор компанії Caparol Україна, розповідає, чому слід уникати фарб з неприємним запахом, які стандарти екологічності існують для фарб і тонувальних паст.
Безпечні кольори Caparol

Безпечні кольори Caparol

Caparol ColorExpress — комплексна система тонування з інноваційним поєднанням органічних та неорганічних пігментів, що відповідає стандарту екологічності Caparol E.L.F. Вона забезпечує максимальну стійкість кольорів з можливістю використання для будь-яких лінійок продуктів.
Що таке ЛОС?

Що таке ЛОС?

Дослідження показали, що рівень летких органічних сполук (ЛОС) у приміщеннях у 2-5 разів вищий, ніж надворі. Невидимому шкідливому впливу ЛОС піддаються не тільки майстри, що постійно контактують з продуктами але й люди, що мешкають у приміщеннях після ремонту.
Екологічний стандарт E.L.F.

Екологічний стандарт E.L.F.

Caparol намагається задовольнити потреби клієнтів, які піклуються про власне здоров'я. Тому ще у 1985 році компанія запатентувала новий стандарт екологічності інтер’єрних матеріалів для стін E.L.F., який у 43 рази екологічніший за європейські норми
Екологічні продукти E.L.F.

Екологічні продукти E.L.F.

Компанія Caparol закриває пробіл на ринку і звертається до орієнтованих на відповідний стиль життя клієнтів, для яких важливо мати продукти, дружні до навколишнього середовища і безпечні для здоров’я. Внутрішній корпоративний стандарт E.L.F. від Caparol вже сьогодні встановлює вміст ЛОС в межах до 1 г/л (0,7 г/кг).