Для тих, хто піклується про здоров'я

Завершальний етап майже будь-якого ремонту — фарбування стін та стелі. Вибір фарб сьогодні надзвичайно великий, тому необхідно знати як правильно підібрати фарбу для ремонту оселі. Обираючи фарбу, більшість людей звертає увагу на колір, ціну, упаковку продукту, і зовсім забуває про важливість складу матеріалу. І дарма, адже неякісна фарба не лише має неприємний запах при нанесенні, але й у довготривалій перспективі викликає серйозні проблеми зі здоров'ям.

Більшість сучасних фарб виготовляють на водній основі, додержуючись стандартів. Проте, залишаються недобросовісні виробники, які створюють фарби з великим вмістом летких органічних сполук (ЛОС), вплив яких майже не помітний одразу, але  значно знижує загальний стан здоров'я при тривалій взаємодії.

Caparol піклується про своїх споживачів. Саме тому, для нас важливо аби всі матеріали для Вашого ремонту було зроблено з якісних та безпечних компонентів.  З 1985 року ми створюємо екологічні фарби, які не завдають шкоди здоров’ю. Навіть при постійному контакті з матеріалами під час нанесення, висихання та експлуатації, ви та ваша родина можуть дихати на повну! 

Олексій Ничипорук про нові вимоги до безпеки лакофарбових матеріалів та їх значення для споживача українського ринку

Олексій Ничипорук, директор з маркетингу Капарол Україна поділився інформацією про нововведення та актуальну позицію компанії щодо них.

Чи думаєте ви про безпеку для здоров'я, обираючи фарбу?

А Caparol думає про вашу безпеку ще з 1985 року, коли створив стандарт екологічності фарб E.L.F.

В інтерв'ю Віталій Верещагін, директор компанії Caparol Україна, розповідає, чому слід уникати фарб з неприємним запахом, які стандарти екологічності існують для фарб і тонувальних паст.

Що таке ЛОС?

Вплив, якого ми не бачимо

Дослідження показали, що рівень летких органічних сполук (ЛОС) у приміщеннях у 2-5 разів вищий, ніж надворі. Невидимому шкідливому впливу ЛОС піддаються не тільки майстри, що постійно контактують з продуктами  але й люди, що мешкають у приміщеннях після ремонту.

Екологічний стандарт E.L.F.

Caparol намагається задовольнити потреби клієнтів, які піклуються про власне здоров'я. Тому ще у 1985 році компанія запатентувала новий стандарт екологічності інтер’єрних матеріалів для стін E.L.F., який у 43 рази екологічніший за європейські норми.

Безпечні кольори Caparol

Caparol ColorExpress — комплексна система тонування з інноваційним поєднанням органічних та неорганічних пігментів, що відповідає стандарту екологічності Caparol E.L.F. Вона забезпечує максимальну стійкість кольорів з можливістю використання для будь-яких лінійок продуктів.

Екологічні продукти E.L.F.

Піклуючись про здорове майбутнє ваших родин та розуміючи потреби споживачів у безпечних системних рішеннях, Caparol  постійно розширює лінійку продуктів екологічного стандарту E.L.F. Так у 2018 році Caparol пропонує безпечні системі рішення більш ніж із 40 E.L.F. продуктів доступних на ринку України.