Відповідальні інновації або секрети сталих рішень лінійки CapaGeo

Все більше людей шукають у продуктах високу якість, довготривалу естетику та сталість - споживання в останні десятиліття стало більш свідомим. Суспільство поступово переходить до економії природних ресурсів, піклується про екосистему і очікує цього й від бізнес-сфери. Ось чому повсякденна робота кваліфікованих фахівців повинна засновуватися на принципах сталого розвитку, забезпечуючи перспективне майбутнє для спеціалістів. Caparol в Україні та світі є одним з послідовників сталого розвитку.

Вже багато років компанія безперервно трансформує свої бізнес-процеси відповідно до принципів сталого розвитку, покладаючись на відповідальні інновації та пропонуючи широкий асортимент продукції, виготовленої із відновлюваних ресурсів.

Лінійка продуктів Geo - це асортимент матеріалів, в яких сировина з корисних копалин замінюється відновлюваною сировиною без шкоди для якості. Безпрограшною альтернативою традиційній сировині стали:

 • Біогаз / біонафта
 • Соєва олія
 • Лляна олія
 • Олія камелії
 • Картопляний крохмаль
 • Конопля

Сталі матеріали нічим не поступаються продуктам з традиційними інгредієнтами. Лінійка CapaGeo пропонує найповніший професійний асортимент товарів та рішення майже для кожного завдання. І ми раді презентувати перший з продуктів лінійки на українському ринку: водорозчинну лазур для деревини UniversalLasurGeo.

До складу лазурі входить камелієва олія (Camelina oil), виготовлена з насіння рижія (Camelina sativa або Camellia sasanqua). Ця сільськогосподарська культура вирощується разом з горохом, що зменшує використання пестицидів і дає вищі врожаї.

Преміальна акрилова лазур UniversalLasurGeo призначена для захисту від вологи та збереження кольорового дизайну дерев'яних елементів на відкритому повітрі. Hydroperl-ефект забезпечує високі гідрофобні властивості. UniversalLasurGeo має найкращі риси успішної рецептури Capadur AquaLasur Universal із трансформацією на користь поновлюваного ресурсу. Металевий контейнер матеріалу, виготовлений зі спеціальної жерсті, придатний для особливо швидкої переробки.

Лазур захищає поверхню, яка не знаходиться у контакті з землею і використовується для зовнішнього застосування. Проте, вікна і двері можуть бути пофарбовані з обох боків. Матеріал підходить для кольорового оформлення, захисту від вологи та ультрафіолетового випромінювання дерев'яних деталей, які:

 • чітко зберігають свої розміри (вікна і двері);
 • в певній мірі зберігають розміри (шпоночно-пазові деталі, віконниці, ворота, фахверк, тощо);
 • не зберігають розмірів (дошки, збори, ґонт, балконні парапети, опалубка, альтанки і т.п.).

Властивості UniversalLasurGeo:

 • Водорозчинна.
 • Зі слабким запахом.
 • Hydroperl-ефект (Водовідштовхувальний / гідрофобний ефект ).
 • Стійка до ультрафіолетового випромінювання, містить УФ-блокатори.
 • Висока паропроникність.
 • Не склеює поверхні, ідеальна для вікон і дверей.
 • Забезпечує тимчасовий плівковий захист від грибків і плісняви.

Більше технічної інформації про матеріал UniversalLasurGeo можна отримати на сайті Caparol.

Використання олії у якості в'яжучого для водостійких лазурей не залишилося непоміченим міжнародною спільнотою. Адже у 2018 році Caparol виграв одну з найважливіших екологічних нагород Greentec Awards. Переваги технології використання та вирощування виявилися переконливими для журі. По-перше, олія відмінно вдосконалює лазурі та олії для захисту дерев'яних елементів. По-друге, існуючі чисті горохові поля перетворюються на горохово-рижієві змішані поля. Таким чином відновлювана сировина вирощується без необхідності в додаткових площах під вирощування. Природа отримує користь від позитивного впливу на екосистему, оскільки зникаючі бджоли та комахи знаходять додаткове джерело харчування.

Всім нам знайомі теми, які роками хвилюють суспільство: глобальне потепління, чисте повітря та захист ресурсів. Продукція CapaGeo - це практичні рішення преміум-класу для клієнтів, що поділяють цінності світової спільноти. Настав час діяти більш усвідомлено, на радість клієнтам та майбутнім поколінням. Долучайтеся!