СEO Caparol Україна Віталій Верещагін про ситуацію, що склалася у зв'язку з пандемією COVID-19

СEO Caparol Україна Віталій Верещагін, Голова Наглядової ради Глобального договору ООН в Україні, звернувся до бізнес-спільноти. Він розповідає, як завдяки незмінним цінностям компанія Caparol Україна відповідає на глобальний виклик, яким чином трансформується, продовжує адаптуватися.

Ініціативу, підтриману українськими топ-менеджерами, розпочали СЕО міжнародних компаній з різних країн світу, що є частиною Глобального договору ООН. Вже кілька тижнів вони звітують про кращі практики та досвід у боротьбі з пандемією через серію відео #CEOsTakingAction #UnitingBusiness. Успішні бізнесмени розповідають про те, як їх компанії справляються із глобальними викликами, діляться планами на відновлення роботи і тактиками формування стійкості своїх фірм перед обличчям майбутніх загроз.

Серію відео від українських бізнес лідерів можна переглянути на сторінці covid.globalcompact.org.ua. Ці звернення покликані підтримати український бізнес у невизначений та збитковий час карантину.

“Будьте відповідальними перед собою, співробітниками та партнерами, - звертається Віталій Верещагін. - Час невизначеності мине, а репутація залишиться”.