Caparol Ukraine долучився до мистецтва разом з Photo Kyiv 2021

В серпні у Києві відбувся черговий щорічний міжнародний фотографічний ярмарок Photo Kyiv, партнером якого традиційно виступила компанія  Caparol Ukraine.

Цього року основна виставкова програма під назвою [in]visible lives була присвячена проблемам безбар’єрності, маргіналізації та упередження щодо всіх соціальних груп. Зокрема щодо людей з інвалідністю, осіб похилого віку, батьків дітей з інвалідністю та батьків з маленькими дітьми.

Цьогорічний проєкт пройшов під патронатом Першої леді України Олени Зеленської, адже теми різноманіття та інклюзії мають багато спільного з її ініціативою «Без бар’єрів». Також цьогорічна тема частково перетнулася зі всеукраїнським проєктом «Велика реставрація», присвяченим відновленню пам’яток архітектури національного значення. В рамках освітньої програми ярмарку відбувся круглий стіл «Майбутнє пам’яток культури у темі безбар’єрності». Його модератором виступив директор Caparol Ukraine Олексій Ничипорук, експерт будівельного ринку, керівник проєктів реконструкції та реставрації в Україні та учасник антикорупційного комітету ГД ООН.

Під час круглого столу Олексій Ничипорук підняв на обговорення проблеми, з якими стикаються національні пам’ятки культури при формуванні безбар’єрного простору. З Олексієм спілкувалися:

— Світлана Фоменко, заступниця міністра культури та інформаційної політики України.

— Неля Куковальська, генеральна директорка Національного заповідника «Софія Київська».

Переглянути відео можна за посиланням:

Круглий стіл “Майбутнє пам’яток культури у темі безбар’єрності” - YouTube

Цьогорічні акценти Photo Kyiv є близькими корпоративній культурі Caparol Ukraine. Зокрема тема реставрації пам’яток архітектури, якою компанія займається в рамках проєкту «Творимо історію разом». Десятки об’єктів культурної та історичної спадщини України було відновлено за допомогою матеріалів виробника.

Вже не перший рік Caparol Ukraine підтримує захід Photo Kyiv,  який об’єднує міжнародні та локальні галереї, посольства різних країн та бізнес-сектор, що активно беруть участь у культурному розвитку Києва. За 30 років незалежності, в Україні ще залишаються прогалини у рівні інклюзивності суспільства та поінформованості щодо певних груп населення. Поєднуючи безбар'єрність з темою відновлення архітектурного спадку, Photo Kyiv створює альтернативний погляд на сьогодення та бажане майбутнє, до якого ми повинні прагнути.