ColorExpress
ColorExpress

ColorExpress – Система тонування Ваших улюблених фарб

ColorExpress - це система тонування матеріалів від Caparol. У всьому світі встановлено понад 3000 установок CapaTint- і Capalac, запрограмованих на понад 5 мільйонів колірних відтінків. Всі відтінки можна змішувати з використанням передових комп'ютерних та інженерних систем за короткий час прямо на місці.

Індивідуальні відтінки за бажанням будуть записані в рецепт ColorExpress, так що відтінок може бути відтворений у будь-який момент.

Ретельно збалансовані компоненти ColorExpress забезпечують надзвичайно широкий вибір при застосуванні.

Чи то фасадні або інтер'єрні фарби, грунтувальні матеріали, покриття для підлоги , лаки або лазурі: Для кожної програми індивідуальне рішення тонування. З удосконаленою технологією ColorExpress доступний найбільш повний асортимент продукції в галузі, в широкому діапазоні кольорів.

Всі відтінки можна в найкоротші терміни отримати прямо на місці за допомогою найсучаснішого комп'ютерного та технологічного обладнання. На обладнанні ColorExpress складається і зберігається рецептура відтінків, підібраних за індивідуальними запитами, тому додаткова поставка потрібного кольору можлива в будь-який час.