Стіни з ефектом матового шовку – тренд 2018 року в оформленні інтер'єрів

Шовк повернувся на сторінки модних журналів і з новою силою надихає дизайнерів усього світу на елегантні рішення. Caparol з продуктом Stucco Satinato першим запропонував використовувати ефект матового шовку для унікального оформлення стін в інтер'єрі. Нова декоративна штукатурка не тільки привносить в атмосферу легкість, а й наповнює кімнату особливим характером.

При створенні ексклюзивного інтер'єру сьогодні все частіше роблять стіни, стелі й підлоги з матовим ефектом. Такі поверхні дарують відчуття тепла і домашнього затишку, приховують нерівності. Приміщення виглядає природним, безтурботним і спокійним. Кольори стають приглушенними і глибокими. Матові поверхні добре підійдуть для спальні, а також для будь-якого великого приміщення, надаючи йому завершеність.

Переваги декоративної штукатурки Stucco Satinato: 

  • трендовий декоративний ефект «матова венеція»;
  • приємні тактильні відчуття;
  • характерна фактура «мінерального» характеру;
  • широкий вибір кольорів;
  • легкість нанесення;
  • безпека для здоров'я (сертифікат німецького Комітету гігієнічної експертизи будівельної продукції).

Працювати з матеріалом цікаво і просто: на рівну і гладку поверхню наноситься ґрунтовка, потім її покривають двома шарами Stucco Satinato за допомогою венеціанської кельми, створюючи унікальний матовий візерунок на поверхні. Важливо передбачити проміжок о 12 годині між нанесенням шарів.

Створюйте свій унікальний інтер'єр з ефектом матового шовку від Caparol!

Capadecor - твій безмежний підхід…